Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamat egy ismeretlen lányról álmodok, aki csak néha jelenik meg, kb 5 mp-ig mert felkelek.. Mindig van a polóján egy olyan felirat hogy "(C)" nem is értem miez.. Igazából olyan érzéseket vált ki belőlem amit még soha nem éreztem.. Hogy példát is mondjak, álmodtam olyat hogy én maradtam az utolsó ember a földön és találkoztam vele.. De egyből felkeltem, de volt olyan amitől vissza aludni nem mertem.. Mert azt mondta nekem hogy kelj fel segits, fel keltem egyből.. Egyébként tarkóig érő barna haj, szép szemek, ha valakihez hasonlítani kell akkor az Kristen Schaal(szinésznő).. Elégé felkavarnak ezek az álmok

2017. febr. 5. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az álmokat nem lehet elvonatkoztatni az egyéntől,tehát kizárólag te tudod a válaszokat.ott van benned,csak elő kell hívni.Az összes álmosköny kamu,csak te tudod a választ.Kristen Schaal.Ha tudod hogy őrá hasonlit,biztos láttad már Kristen Shaalt az álmod előtt valamikor.Amiért felébredsz mindig,az meg azért van mert fixálódik s tekinteted álmodban(akár ha kicsit tovább nézed a C-t,vagy a lányt..),és leáll a REM fázis.Igy lehet felkelni rémálmokból,de ehhez az kell hogy tudd irányitani az álmaidat.
2017. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a C-rol a C programozo nyelv jutott eszembe, de kutattam egy picit es a gyakorin volt egy kerdes, ahol kulonbozo roviditesek jelenteset kerdeztek, es aki kerdezte irta, hogy a C jelentesevel tisztaban van. Mindjart keresem a kerdest es linkelem, hatha segit neked.
2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miket szoktal vele almodni? Privatban is irhatsz.
2017. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. ! De az álmok nem szűnek, soha nem volt még ilyen hogy minden reggel emlékszek az álmomra. Tesom szerint beszélek álmomba..
2017. febr. 7. 14:35
 6/8 anonim válasza:
Kristen Schaal szerepel egy olyan sorozatban/filmben aminek az a címe, hogy : The last man on earth
2017. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A (C) a copyright rövidítése ! (előző vagyok)
2017. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jéé tényleg szerepel, ez már ijesztő.
2017. febr. 10. 17:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!