Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tornádóról álmodni mit jelent?...

Tornádóról álmodni mit jelent? Évek óta ez a visszatérő álmom, félek és menekülök.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Velem is ugyanez volt.Régen mindig bepánikoltam hogy mi történik ha egyszer ide is jön egy tornádó.Gyakran voltak ilyen visszatérő álmaim hogy betört a lakásba és nem tudtam menekülni.De később elővettem a földrajz könyvet és áttanulmányoztam a dolgot.Földrajzilag magyarország olyan helyen fekszik ahol nem lehet tornádó.Mivel a tengeri hideg meleg levegő légkör összecsap jönnek a tornádok és végigtombolnak a közelében lévő városokon.Magyarországot ugye körbeveszi a Kárpátok és az Alpok.a tornádok meg nem a hegyekben mászkálnak.A földrajztanárom is ezt elmondta.Erős szelek ugyan lesznek meg voltak is de akkora tornádo biztos nem lesz hogy egy egész várost a levegőbe emeljen.Szoval megnyugodtam nincs tornádo és a rémálmaim is elmultak
2008. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
40%
de ezt nem ezt kérdezte a kérdező, azt mindenki tudja h itt nincs tornádo, a kérdezőnek: vegyen álmos könyvet.
2008. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat.

Az elso valaszolonak:igen azt en is tudom ,hogy tornado MO-n nincsen,de en nem ott elek.Amugy szerintem ,nem az lehet az okat,hogy attol felek,hogy esetleg eloben is atelek ilyet.Talan lehet valami jelentese.


A masodik valaszolonak:Ezzel az erovel mindenki megnezhetne itt.szinte minden kerdesre a valaszt kulonfajta lexikonokban,neten.Akkoe semmire sem lenne jo ez az oldal.Csak arra voltam kivancsi,esetleg valaki tudja e,annelkul ,hogy almoskonyvet kene vennem.

2008. okt. 10. 18:17
 4/12 anonim válasza:
Hát, lehet hogy a tornádónak van jelentősége, de az akár lehetne bármilyen szörny vagy félelmetes álomalak, mégsem ez a lényeg szerintem. Inkább az a lényeg hogy félsz és menekülsz, valószínűleg nappal szorongsz vagy bűntudatod van, de lehet hogy ezt annyira elnyomod, hogy észre se veszed, főleg hogy évek óta tart. Nagyon nehéz bármit írni így ismeretlenül. Nekem ezek jutottak eszembe. Milyen sűrűn álmodod ezt? Nem vagy huzatban akár nappal akár éjjel? Álmodban mikor menekülsz hirtelen felriadsz? Egy pszichológus tök jól tudna segíteni kideríteni ezt. Én az ikertornyos terrortámadás után hónapokig azzal álmodtam, 7 év telt el és még most is, a napokban is volt még egy álmom, hogy bent vagyok egy épületben és látom az ablakból hogy jön felém a repülő. Vannak extra érzékeny emberek, lehet hogy Te is ilyen vagy, a tévé, a filmek is hathatnak rád (is) és lehet hogy mégis van jelentősége a tornádónak. Nem ismerlek, úgyhogy nem tudom.
2008. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a tornádó nekem is visszatérő álmom, de fogalmam sincs hogy mit jelenthet, és én is tisztában vagyok azzal, hogy Magyarországon nem alakulhat ki tornádó. amúgy én néztem álmoskönyvben is. 3-at néztem meg, de egyikben se volt benne.
2009. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

fősulin pszichológiatanárom elmondta hogy az álmok úgy nem jelentenek semmit, hogy tornádó - félünk hogy elvisz a szél, de úgy igenis abszolút van jelentésük, hogy ha álmunkban félünk valamitől, azt nappalról hozzuk át, mégpedig akár tudtunk nélkül. ezek az álmok sokszor régi, fel nem dolgozott traumák (családi veszteség, barát árulása) és egy pillanat alatt mély nyomot hagyó emlékek -pl egy tornádó film(doku, akció) összefűzéséből születnek.


hu leírom én rémálmaim: beázó falak, tornádó, kettészakadó ház, ufók, szellemek amik a szeretteim arcát ilyen múmiaszerű-zölddé változtatják és hányni kezdenek és rohadtiszonyatijesztő..

de sokszor álmodom repülésről és az fantasztikus!


100szónak is 1..: bármi lehet az álmod oka, valszeg nem dolgoztál fel valamit még.

2009. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
lehetséges, hogy nem a tornádón van a lényeg a visszatérő álmodban...csak arra figyelsz. Legközelebb, amint felébredsz ebből az álomból írd le, mit láttál. És ne csak azt, hogy tornádó, menekülés...hanem apró részleteket:pl, mi mellett szaladtál el, mik vannak ott, ahol ez történik, kivel vagy, milyen színű a táj/fal...vagy a levegő...egy ideig írdle a legapróbb részleteket is, és azokat keresd ki álmoskönyvben. Ne vedd sohasem a szavakat úgy, hogy nah, most ide van írva, ez aaztjelenti, hogy...s akkor ez így van...hosszú idő megérteni a rémálmokat, de ha adsz időt magadnak megérteni, akkor le tudod küzdeni majd, mert mindig a lényeges dolgok nem szembetűnőek:) kezd azzal, keresd meg mit jelent a szél, a vihar, stb.... [link]
2010. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

forgószél

- Váratlanul feltámadt érzelmek; olyasmi történik veled, amiről azt hitted ilyen soha nem fordulhat elő; változás.


remélem segítettem utólag:-)

2010. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem is visszatérő álmom, lassan 13 éve. Ahogy a többiek írták, sok oka lehet, és biztosan valami olyanhoz köthető, amit valamikor nem tudtál feldolgozni, vagy felfogni, és így jelenik meg a tudatalattidban, ami álom formájában értesít.

Viszont ne írjatok olyanokat, amikkel nem vagytok tisztában.

Tornádók létrejöhetnek Magyarországon is, és minden olyan helyen, ahol a megfelelő atmoszferikus viszonyok jelen vannak. Szóval hülyeségeket ne állítsatok be úgy, mintha igaz lenne. Köszi.

2011. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt.Régen mindig bepánikoltam hogy mi történik ha egyszer ide is jön egy tornádó.Gyakran voltak ilyen visszatérő álmaim hogy betört a lakásba és nem tudtam menekülni.De később elővettem a földrajz könyvet és áttanulmányoztam a dolgot.Földrajzilag magyarország olyan helyen fekszik ahol nem lehet tornádó


Ezt már megcáfolom, mert magyarországon is vannak tornádók.

2013. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!