Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt családtaggal álmodni?...

Elhunyt családtaggal álmodni? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Testvérem hunyt el 10 éve, én most vagyok 17, egy ev a korkülönbség. 10 év alatt talán az első 1-2 évben álmodtam vele,talán egyszer. Tegnap reggel viszont megálmodtam újra azt a szituációt, ahogy ő valójában meghalt, csak más helyszínen, és én sokkal közelebb voltam az álmomban hozzá,mikor megtörtént a szituáció, mint a valóságban. Az álmomban majdnem meghalt, de mégsem, megmentettük,és visszagondolva olyan volt, mintha az én közellétem miatt maradt volna velunk. Ez volt az első álomfázis. A másodikban is még gyerek volt,jelen volt az életünkben, de úgy, mint visszatérő. Aki meghalt, és valamiért visszajött, és én értetlenséget, és rossz érzetet éreztem. Rossz álom volt.

2017. febr. 19. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem értem miért volt ez az álom, én nem nagyon gondoltam rá mostanában, vagy csak tudat alatt, és nem is nagyon álmodtam még vele. Ezért is lehet valami jelentősége. Családtagok is benne voltak a második fázisban, de ők örültek neki, h visszatért. Én nem
2017. febr. 19. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Halottal álmodni azt jelenti, esni fog az eső - legalábbis a nagyanyám szt.
2017. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy figyelmeztetni akar valamire, és te azért éreztél rosszat a visszatérésével kapcsolatban, mert érezted azt is, hogy valami rossz fog történni. Amúgy ne görcsölj rá erre, mert így tényleg bevonzhatod a negatív energiát. Egy egyszerű véletlen is lehet akár.
2017. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!