Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Oroszlánnal álmodtam és nem...

Oroszlánnal álmodtam és nem tudok eligazodni. Jó? Vagy nem? Mert mind kettő az volt. Valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap is álmodtam igazából egy szobában voltam amin volt egy ajtó (üvegegezett)

Be akart jönni az oroszlán azon a gyenge ajtón amit be se lehet zárni.

Láttuk egymást. Sikerült vissza tartanom de fel dúlt volt.Állítólag többen voltak de csak egy foglalkozott velem.


A mostani is hasonló volt mostam a kezemet és egyszer csak észre vettem hogy balra megy el egy oroszlán egyből tudtam álmomban hogy másodjára is meg történt velem ez.

Ugyan az a helyszín mint tegnap.

De ketten voltak és csak az az egy foglalkozott velem.

Be akart jönni ami sikerült is neki de nem volt ideges vagy fel dúlt.

Oda jött hozzám és játszani akart meg érdeklődött.

Majd el kapta a jobb csuklomat barátságosan amitől én meg ilyedtem és ki rántottam a szájából.

Én féltem hogy meg öl de nem tudom mi volt a folytatás mert fel ébredtem.

Nem volt jó érzés és sebeszhetőnek éreztem magamat.

Utanna néztem hogy mit jelenthet, de volt benne jó is meg nem is.

Valaki?



2017. febr. 20. 05:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy nem tudtam menekülni és kétségbe esetten üvöltoztem az ablakból ki felé hogy segítség.

Az ajtó vagy az ablak az bukon volt.

Annyi még meg fordult a fejemben hogy a plafonon voltak ilyen fém csövek amikre simán fel tudtam volna mászni az oroszlán elől vagy oroszlánok elől.

Részletesen emlékszek mindenre lehet kérdezni is.


Elnézést a fogalmazásért 5 órakor dobtam össze ezt mind.

2017. febr. 20. 05:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, az oroszlán sok kultúrában férfi princípium. Analóg az apával, családfővel, érett / felnőtt férfival, a nap bolygóval. Szellemi erővel, önbizalommal, határozottsággal.


Feltenném magamnak a kérdést, félek-e ezektől a dolgoktól? Hogy állok én ezekkel a dolgokkal, esetleg a saját apámmal lévő kapcsolatommal? Mit akarsz visszatartani, ami ezekkel a jegyekkel kapcsolatos?


Mert az állat a leírásod alapján barátságos volt, de te féltél tőle.

2017. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem evett meg téged, tehát jót jelent.
2017. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!