Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban belém bújt sátán és...

Álmomban belém bújt sátán és kiűzték belőlem mit jelent ez? Nagyon megvagyok rémülve többi lent.

Figyelt kérdés
Most pár perce keltem fel az álmomból.Úgy kezdődött,hogy kinéztem az ablakon és a fánkra felvolt akasztva egy nő és nyár volt de csak én láttam.Aztán jött egy elegáns kedves hölgy beszélgettünk,hogy vannak kutyái és menyire szereti őket.Másik pillanatban a nő már haldoklott a fiú testvérem mondott érte egy imát és felolvasott a bibliából és fogtam a nő kezét aki teljesen megvolt rémülve és mondtam,hogy hagyja el ezt a testet Isten vár téged szeret nem kell félned a nő meghalt de a bal kezem feldagadt elfeketedett és belém bújt az ördög\sátán.Bele ültetek egy kád jéghideg vízbe a fejemre locsoltak szentelt vizet és imádkoztak és énis imádkoztam ordítva hogy uram segíts kérlek.

2017. febr. 24. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretném hozá fűzni,hogy nem nézek ilyenhez hasonló filmeket
2017. febr. 24. 08:39
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

nem nézek ilyenhez hasonló filmeket


Ok nem is szabad nézni ilyen és hasonló filmeket

be is kellene tiltani

sőt be kell tiltatni , megvannak a lépések



figyelj mindenkibe bújik? bele bújhat?

ha engedi


de Istent Jézust kell segitségért hivni még álomban is

Isten Jézus , és az Angyalok segitenek ebben


Imádkozni kell minden nap

minden orában

mindig amikor teheti az ember

Ámen

2017. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Biztos hogy nem bujt beled semmifele satan...
2017. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aaaazztaaaa haaveeer !!!


Milyen cuccot toltál !?


Ha semmilyet a következőket gondolom


1, komoly ideologiai skizofréniában szenvedsz. Fordulj orvoshoz légyszives a te érdekedben.


2, még nem keltél föl! ez is álom


3, ha fölkeltél igyál egy bögre kávét mert a 2. pont van érvényben.

2017. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!