Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy ha álmomba...

Mit jelent az, hogy ha álmomban spirituális sátánista lettem? (nem provokálok, senkit ez komoly).

Figyelt kérdés

Az álom valahogy úgy kezdődött, hogy egy nagy terület (állatkert/vidámpark/park vagy hasonló) fedett boltjában vagyok. És részt veszek valamilyen labirintussal kapcsolatos játékban, ahol meg kell találni a minotauruszt vagy pont hogy elbújni tőle. Csak arra emlékszem, hogy kicsit sem félek és nagyon ügyes vagyok, talán le is vadászom amit kell. Azt már nem tudom, hogy a labirintus csak a boltban vagy földalatti pincében is van-e.


A következő amire emlékszem, hogy a Spirits of Eridu egyik vezetője egy játszótéren bejelenti nekem, hogy megszűnteti az oldalt valamilyen nagy lehetőség miatt, illetve új nevet ad neki és szeretné, hogy társuljak, hozhatom az ismerősömet is (az új oldal világosabb és van benne n betű). Az ismerősöm egy Jehova tanúja és a Jehova tanúi állítólag valami olyasmit akarnak tőlem, hogy kémkedjek meg töröljem majd le az oldalt. Örülnek is nekem meg nem. Nem tudom. A lényeg, hogy én senkit nem akarok kihasználni.


Sokáig csodálkozom, hogy mi alapján választottak be az említett sátánisták és mi lesz, ha megtudják, hogy az ismerősöm egy Jehova tanúja (illetve vele mi lesz). Aztán egy 20 éves sátánista lány mintha felismerne (pozitiív értelemben) és mondaná a többieknek, hogy én egy sátánista vagyok, valamilyen DAAX-nak a tagja...


A továbbiakban már csak annyira emlékszem, hogy beszélek az egyik vezetővel, hogy nem nagyon tetszik a szekta kialakításának szabálya. Ugyanis elég sokat kell egymással küzdeni/edzeni és a leggyengébbeket mindig ki akarják rakni.


Van valami jelentése az álomnak?



2015. máj. 29. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha én álmodnék valaha ilyet, első körben arra gyanakodnék, hogy lehet, hogy túl sokat olvasom itt ezt az "Ezotéria" rovatot, és a tudatalattim talán így próbálja feldolgozni az engem érő információkat. :-)


Mivel szinte mindig szoktál zenét linkelni, most én is küldök neked:


https://www.youtube.com/watch?v=Owg-NaUoHHo

2015. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írnám, hogy azt, hogy hülyeségeken jár az agyad nappal, de te csak trollkodni jársz ebbe a topikba :)
2015. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nevedből ki indulva én nem csodálkozok..:D

Ha sokat kutakodsz az ilyesmi dolgok után és érdekel is, akkor ez egy idő után berögzül a tudatodba és így nem csoda ha ilyet álmodsz.

Járj utána, vedd fel velük a kapcsolatot hisz ők biztos pontos választ tudnak erre adni, hogy van-e értelme.

2015. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt hogy túl sokat foglalkozol ilyen marhasággal.
2015. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mentettelek meg onnan, no meg én szoktam sátános kérdést feltenni. Szerintem sokat beszéltünk Lucifer így vagy úgy. Te vagy az akinek 1-1982-vel kezdődik a személyi száma tudod :D
2015. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Szerintem egybeolvadt a Demonia meg a másik videó, + a gyk Spirits of Eridu kérdései, + Zitus és Katy, + az n-ufók, és még egy-két dolog. :)
2015. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy megfelelő vezére lehetnél egy kovennek, mert, nem arrébb lökni akarod a gyengéket hanem feledzeni és azért is felháborodsz (gondolom...) hogy miért nem az ellenséggel harcoltok, miért egymással? Sok dolgot láttam hogy segítettél másnak az oldalon legyen bármilyen problémája valahogy így vagy úgy de meg tudtad nyugtatni az embereket. Igazi társ vagy ha szüksége van valakinek egy jó beszédre vagy ilyesmi szóval szerintem kiváló vezető lenne belőled. :)
2015. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Missi_Key ***** válasza:
álmok legtöbb esetben azt dolgozzák fel ami napközbe történik, ill azt amit napközben nem tudsz vagy nem vagy hajlandó feldolgozni.
2015. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akit kicsit sértegettél az imént, de ezek szerint másokat is ... :) am én álmodtam a sátánnal is mégsem vagyok sátánista ;) álmomban sajnos vele is beszéltem... megmutatta a világát,de meglepődésemre nem tüzes hely...
2015. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!