Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet annak jelentősége, hogy...

Lehet annak jelentősége, hogy megálmodom a barátaim, rokonaim halálát, balesetét?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran vannak rémálmaim..

Az egyik durva álmom az volt, mikor futottam át a síneken, amik párhuzamosan egymás mellett helyezkedtek el.... kb 5-6 sín vagy több.. és mindegyiken ment vonat, én pedig futottam át, de ahogy átértem a másikra a közelembe érkezett még egy vonat, és ugrándoztam a vonatok elől.. aztán a következősínen észrevettem ,hogy ott az öcsém, és elütötte egy már lassabb vonat... és ahogy elütötte, a tesóm neki csapódott egy másik sínen lévő vonatnak.. fájlalta a jobb lábát.. odamentem hozzá, ránéztem a vonatra ,amelyik elütötte, és azt láttam ,hogy a kerekein ráragadt emberek voltak, akik még éltek de le voltak vágva a végtagjaik.. szóval elég beteg álom..

ráadásul az álmot követően valamelyik nap a tesóm tesiórán elesett és és szalagszakadása lett, begibszelték.. és az a durva, hogy a jobb lába sérült meg, pont ahogy az álmomban is...


A következő álmomban egy barátom volt.. egy jó barát.. azt álmodtam ,hogy valami gyilkos banda elfogta a barátomat és lenyúzták az arcát, majd megöltél.. (tudom sokszor nézem a gyilkos elméket :D )

aztán engem is elraboltak ezek a gyilkosok, és engem is megakartak ölni, de megszöktem... ez röviden ennyi..

egyébként nem tudom számít e, de a következő napokban nagyot csalódtam a barátomban és megbocsáthatatlan dolgot tett.. egy jó barátot elveszítettem, és a bizalmamat elveszítette.. nagy csalódás volt..


a következő álmom az volt, hogy az exemmel elmentünk nyaralni.. nem tudom hol, valamilyen tónak a kellős közepén eveztünk, hajóval.. és találkoztunk útközben a pszichológusommal, aki szintén hajóval volt... mi az exemmel beleugrottunk a vízbe, hogy pancsoljunk egyet... egyik pillanatban az exem lebukott a víz alá és tökre megijedtünk a pszichológusommal.. de felbukkant, kiderült, hogy csak poénkodott.. aztán megint lemerült a víz alá, de akkor már sejthető volt ,hogy ez nem poén... én hirtelen lefagytam, nem tudtam gyorsan reagálni és lemenni érte a víz mélyébe... erre a pszichológusom beleugrott a vízbe az exem után.. én meg félve vártam ,hogy visszaússzanak és minden rendben legyen.. de az álmomban nem derült ki ,hogy túlélték e... úgy ébredtem fel az álomból ,hogy vert a víz és a levegőért kapkodtam..


gyakran álmoodok olyat is ,hogy engem üt el egy hókotró vagy egy kamion..


a legutóbbi álmomban egy szalagavatón voltam, egy barátnőm szalagavatóján... hamar érkeztem, mert segítettem a készülődésben.. ott voltak a volt osztálytársaim is.. amikor készülődtünk, segítettünk a szalagavató rendezésében...stb... mentünk le egy lépcsőről.. de levolt zárva pár lépcsőfok és nehezen tudtunk onnan lejönni... erre az egyik volt osztálytársam, a Dóri fogta magát és átugrodta a korlátot, mondván, hogy ő megrövidíti az utat és egy emeletet leugrik... csak hogy véletlenül nem egy emeletet, hanem 2-3 emeletet ugrott. kiterült, és nem mozdult, de eszméleténél volt... mindenki attól félt, hogy lebénult és lerohantunk hozzá, hogy megnézzük jól van e.. és felébredtem...



Tehát sok sok balesetet álmodok meg.. milyen jelentősége lehet ennek?



2017. febr. 28. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, nem.

XD

Szerinted?? 😃😃 ))

2017. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy félted ezeket az embereket?
2017. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát az mondjuk lehet..
2017. ápr. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!