Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet medvével álmodni?

Mit jelenthet medvével álmodni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az az álomfejtôs típus, de kiváncsi lennék, ti mit gondoltok. Nagyon sokszor álmodom medvével. Mindig csak egy medve szerepel az álmomban, általában félek, menekülök elôle, de van hogy a végén megbékélünk egymással. Hozzáteszem semmi bajom a medvékkel, szeretem az állatokat. Voltam medve farmon, némelyik édes volt a nagy tappancsával, némelyik ilyesztô. Az életembe sehogy nem illik a medve, nem értem akkor miért vannak ezek az álmok.
2010. máj. 9. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Hamis ember...valaki olyan van korulotted aki nem egyenes veled!
2010. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem medve = férfi.

egy ijesztő férfi elől menekülsz. talán valamelyik rokonod, családtagod.


ijesztő de ugyanakkor 'édes' is mint írod.


ebből a megfejtés: van egy férfi aki közel áll hozzád, de ugyanakkor félsz is tőle.


menekülés, megbékélés - erre két ötletem van

1. próbálsz megszabadulni az illetőtől, hogy minél kevésbé legyen hatással rád, de közben arra vágyol hogy rendeződjön a közöttetek levő viszony

2. de az is lehet hogy a valóságban nem te menekülsz tőle hanem ő előled, pl. nem enged közel magához érzelmileg, te meg neheztelsz rá emiatt. a megbékélés itt mint ugyanazt jelenti mint fentebb.


most már nemet+életkort légyszi írjál :)

2010. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért, ha kort és nemet ír, akkor mást jelent medvével álmodni??? :))
2010. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat vacsoráztál-csak ennyit. Nálunk ezt mondja a családi hagyomány.
2010. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok é 28 éves ha kiváncsi vagy. Sok vacsora? Hát igen, ebben lehet valami, medve mód belakok esténként:)

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!