Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az álmomba éreztem férfi...

Ha az álmomba éreztem férfi nemi szerv ízét úgy hogy a valóságban még soha nem akkor ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam hogy a pénisznek enyhén sós az íze és én az álmomba is ezt éreztem és ez mit jelent valaki megerőszakolt álmomba vagy mi?
2017. márc. 25. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok eszeddel arra nem gondoltál, hogy álmodban is az általad ismert tudásból táplálkozol? Komolyan azon csodálkozol, hogy a pénisz ízéről olvasol és arról álmodsz?
2017. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem a férfi pénisz ízét érezted! Csak amit az agyad ahhoz kapcsolt, amit olvastál!
2017. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom,hogy nem a pénisznek sós az ize,hanem ami kijön.:):)
2017. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
38%
Hmm. Szvsz ket lehetoseg van. Vagy valaki megszopatott amig aludtal :-) Vagy nagyon szeretnel egy ferfit oralisan kielegiteni ( na itt mar finom vagyok)...
2017. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:O
2017. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudat alatt már szopnál.
2017. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát minden ami enyhén sós, az számodra péniszízű. Nohát... Chipset szoktál enni?
2017. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!