Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges ezt alkalmazni ha...

Shopgirl27 kérdése:

Lehetséges ezt alkalmazni ha valaki nagyon szerelmes, de az illető férfi jelenleg elérhetetlen mert van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Féléve tart ő a munkatársam , úgy gondolom hogy nem boldog az ő kapcsolata. Nem akartam szerelmes lenni de így alakult. Féléve tart ez a várakozás nálam nem tudom hogy mi a megoldás.

Szívesen elbeszelgetnék olyan személlyel aki ismeri az agykontrollt


2016. nov. 24. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Senkinek a szabad akaratába nem tudsz belenyúlni semmilyen formában.

Ezt mindenhol elmondják, Agykontroll alaptanfolyamon is.

2016. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapcsolatának boldog-volta nem attól függ, hogy te mit gondolsz róla.

Különben is, ahhoz, hogy valaki önakaratából boldog, vagy boldogtalan kapcsolatban él, neked semmi közöd!

Ha te bárkit akarata ellenére befolyásolni akarsz, gondolj arra, vannak nálad erősebb mágusok, akik téged fognak kényszerítani valamire, vagy pedig őt arra, hogy hogy véget vessen ráhatásodnak!

2016. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sándor Farkas válasza:
Szia.Az én meglátásom szerint használd a Vonzás törvényét. Minden amire gondolsz,azt előbb, vagy utóbb magadhoz vonzod.Nekem sikerűlt a páromat bevonzani.Időbe tellet,de sikerűlt.Még csak nem is ismertük egymást.
2016. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Új megvilàgításban, magasabb tudatszinten lehetsèges. De egy ilyen változtatás csak a jèghegy csúcsa.
2016. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!