Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség vajon mit jelenthet ez?

Segítség vajon mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, kb. 1 éve történt meg velem, hogy az álom és az ébredés közötti zónába csúsztam. Nem tudtam felébredni, de tudtam mindent, érzékeltem a körülöttem lévő tárgyakat. De nem nagyon tudtam megmozdulni, csak nagyon nehezen. Éreztem, hogy valaki fogja a csuklóm, ez nem vicc! Komolyan ilyenkor többször is azt érzékeltem, hogy valaki hozzám ér. Nagyon ijesztő senkinek nem kívánom és ez már nem álom. Aztán hetekkel később ismétlődött a dolog. Amikor is, nagy nehezen levettem a kezét a csuklómról és megszorítottam, szorítottam a kezét, ahogyan csak bírtam. És mondtam neki, idegesen hogy ne merjen még egyszer hozzám érni. Egy jó fél évig nem is volt hasonló, egészen tegnap estig. Elaludtam álmodtam is valamit, majd megint ne.. gondoltam magamban megint a kettő közötti résbe kerültem. Nem tudtam ébredni, de tudatában voltam mindennek. Amikor csak feküdtem és a hátamhoz ért valaki, és nagyanyám volt, egy hálóingben ott állt felettem. Rettentően ijesztő volt. Mozdulni nem nagyon bírtam, de nagyon nehezen feltápászkodtam és a levegőben láttam egy kezet, ekkora véget ért felébredtem, vagyis addig is tudat alatt voltam, de rendesen felébredtem. Ez nagyon nagyon durva volt. Vajon mi lehet ez? Olvastam az alvási paralízisről is, ebben a zónában lehet, hogy ez a köztes sík, ahol tudnak velünk kommunikálni a szellemek? Én am nem hiszek ezekben annyira, de amiket tapasztaltam tegnap is a szívbaj kerülgetett.
2017. márc. 26. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az alvás és az ébrenlét között pont kommunikalni akarnanak a szellemek. Alvásparalizis mellé halucináció jár. Ha logikusan gondolkozol ha te hallot lennél akkor alvás közbe probálnál velle komunikálni mert teljesen nem tudja magát iranyitani akkor. Ez inkább egy fizikai alvásparalizis volt és fáradság keveréke.
2017. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha a logikus gondolkodásra alapoznék, akkor ezeknek meg sem kellene történnie. Hidd el, hogy én is szkeptikus voltam ezekkel kapcsolatban. De majd talán egyszer megtudod, hogy milyen, amikor az álom és az ébrenlét közötti síkba esel és moccani sem bírsz és valóságként éled meg, hogy hozzád érnek.
2017. márc. 26. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már nekemis alvásparalizisem. Regebben meg enis ezos voltam. De egy ido utan ratalaltam enis az alvasparalizis fogalmara es onnantol nem tulajdonitottam nagyobb figyelmet neki mint az elobb. Illetve probalom es ujra at akarom elni a felelem es az izgalom kedveert.
2017. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Három sort olvastam (bocsi nem volt kedvöm ) ezt alvás paralizisnek hívják !

Hydra2001 hát ő ilyen "okos" gyerek ...

2017. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat hidra vissza vonom most elolvasom az egészet !

De aghartáról akkor se' tudsz még annyit se' ,hogy kétsígben vond !

2017. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:D amire nemtudok 100%os racionális választ találni azt elhiszem hogy természet feletti de amit a kérdező élt át az teljesen e világi. Mi több. E világba sürün megtörténik. Naponta talán milliókal a világban.
2017. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban alvási paralízis. Az imént olvastam részletesen utána, talán ez lehet egy racionális megközelítés illetve jó dolog, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Viszont annyira valóságos, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tudományos alapja van a dolognak, és csak hallucináció. Persze ettől még nem biztos, hogy szellemsík. De nincs kizárva sem, hogy mi van ha tényleg létezik a gonosz, és tényleg létezik Isten. Lényegtelen rem többet nem fordul ilyen elő mégegyszer.
2017. márc. 26. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztositalak hogy ez csak azert van mert az agyad ebren van. Es elhitetti onmagaval hogy van ott valami. Ritkabb esetben meg szagokat is erezhetsz asszem.
2017. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen van ilyen eset
2017. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alvàsparalizisben nem a " köztes teret" erzekeled.Az még csak szimpla bénultsàg.Bàr valóban néha kisérheti hallucinacio,de a fő érzet itt inkàbb a bénultsàgra fokuszàl.Az embert többnyire a bénultsàga köti le és azon vesződik hogy megmozduljon.Am ez sokaig nem sikerül.

Am ha sikerül mozdulni és emellé még furcsa dolgot is tapasztalsz az jelentheti azt,hogy a testedből kileptel.Ez esetben mar képes lehetsz a koztes teret (asztral dimenziot) erzékelni.Itt làthatsz különféle entitasokat.az alvasparalizis gyakran àtcsuszik ebbe az allapotba.

2017. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!