Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában nagyon rosszakat...

Csuporka22 kérdése:

Mostanában nagyon rosszakat álmodok, vajon mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Egyszer 16 éves koromban azt álmodtam hogy egy idős néni jósol a barátomnak és azt mondja neki hogy " te fiam március 16-án meg fogsz halni! Én nagyon féltettem mindentől, mert féltem hogy talán megtörténik. március 16-án szerencsére nem halt meg, de a rendőrök elvitték pénzbírságért. (Azóta nem vagyunk együtt) Aztán idén februárban, vagy márciusban azt álmodtam hogy 1 idős hosszú ősz hajú bácsi bottal a kezében azt mondja hogy 100 nap múlva teherbe fogok esni! És tényleg így lett! (Sajnos nem maradt meg) Kb. 1, vagy 2 hete azt álmodtam, hogy azt mondják nekem álmomban, hogy 1 hét múlva meghalok. Nagyon félek, pedig az 1 hét már bőven letelt. Azóta minden éjjel rosszakat álmodok. Nagyon véres brutális álmaim vannak. Meg azt is álmodtam az utolsó "jóslós" álmom előtt, hogy a saját temetésemet szerveztem meg. Valamelyik nap azt álmodtam hogy egy férfit előttem vernek agyon és tiszta vér volt minden. a fejét nem láttam, mert mintha zsák lett volna a fejére húzva. Nagyon sok régen elhunyt rokonom ismerősöm jelenik meg mostanában az álmaimban. Nem tudom mit jelenthetnek az álmaim, de egy biztos mikor ilyen rosszakat álmodok, akkor előre tudom, hogy valaki meg fog halni, így hogy 2 jóslás is beteljesedett, félek hogy a 3. is be fog. Rossz kommentelők kérem hanyagoljanak!

#álom #jóslás #eltávozott rokonok
2016. okt. 30. 21:18
 1/4 anonim válasza:
pszichológus.most.rögtön.
2016. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kéne pszichológushoz mennem?
2016. okt. 31. 06:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az "önmagát beteljesítő jóslat" akkor működik,ha a jóslatban hisz az illető,és tudatalattijával a körülményeket segíti a jóslat beteljesedéséhez.(pl.Védekezés nélküli szex könnyen terhességet idézhet elő.)


Én hiszem,hogy Földünkön léteznek jó,és gonosz entitások is,akik befolyásolhatják álmainkat,de Isten legyőzte a gonoszt,s ezért nem halhattál meg a jósolt időben,azonban félelemben tarthat rémálmaival.

Amennyiben a mindenütt jelenlévő Istenhez imádkozol lefekvéskor,és rémálmaid vissztérésekor-elpanaszolod neki,mint megértő édesapádnak bánatod-rémálmaid megszakadnak.


Ezt kívánom szíből neked!

2016. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok és messze élek a szüleimtől, meg aztán nekik nem szívesen beszélek velük ilyenekről. Ma kiderült, hogy tegnap meghalt az egyik ismerősöm. :-(

Minden reggel, délben és este imádkozok! Remélem mostmár megszűnnek

2016. okt. 31. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!