Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen okai lehetnek, ha...

Milyen okai lehetnek, ha valakivel ugyan azt álmodod? Nem konkrét.

Figyelt kérdés

Nem történt velem ilyen, viszont rengeteg helyen hallottam. Tudnátok okokat mondani, ami miatt ez előfordulhat?

Bármilyen álom lehet. Példákat is szívesen fogadok...



2017. márc. 27. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a bélàval..és igen pokolba jutunk mert nekem volt vkim mikor àlmodtam és neki is mikor àlmodott..
2017. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az Egység miatt lehet.

Én logikusnak tartom azt az elképzelést, hogy minden és mindenki EGY.

Szerintem a Földön minden létező (élőlények és élettelenek is) össze vannak kapcsolva valami olyasmivel, mint egy neuronháló. Kb. úgy ahogy az Avatarban ábrázolták.

2017. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 hmm... Érdekes elmélet! Dehát akkor min alapszik ez az egész? Miért csak két random ember között történik? Ki tudnád fehteni jobban? Nagyon érdekesnek tűnik, még nem igen hallottam róla
2017. márc. 28. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek, akikkel ez megtörténik, akár lélektársak is lehetnek. A lélektársaknak közel azonos vagy nagyon hasonló a rezgésük, ezért akár telepatikusan is összekapcsolódhatnak, vagy legkönnyebben álmukban, amikor tényleg-valóban relaxált állapotban vagyunk és nem az egó irányít.
2017. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) nekem ez egy kicsit túl... Misztikus, ha érted mire gondolok. De elgondolkozom rajta ;)
2017. márc. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!