Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztál már csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már csak azért valakivel aki ugyan tetszett, de nem akar tőled semmi komolyat, csak azért, hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 13:35
 1/6 RRR ***** válasza:
100%

nem

ezt egy butaságnak tartom,finoman szólva


ennyi erővel egy bevásárlóközpontba is mehetnék...

2016. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátság miatt igen.
2016. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy átmenetileg, abban a másfél órában ne legyek egyedül? Nem..

Utána csak még inkább egyedül érezném magam, ha nem akar tőlem semmit.

2016. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, csak ezért így önmagában nem. Jól elvagyok egyedül is.


Ha viszont tetszésen felül kedvelném is, mint embert, érdekelne a személyisége, kíváncsi lennék rá, akkor igen.

2016. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak barátság céljából mennék át hozzá, beszélgetni, hülyéskedni. Szexet nem akarok. Max egy ölelést, annyi belefér.
2016. okt. 2. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nehéz időszakom volt, és nem vagyok rá büszke. Találkozgattam vele, mert tetszett és jól éreztem magam, de túl nagy sebeim voltak az előző kapcsolatomból így semmiképp nem akartam érzelmeket, nem is tudott volna kicsikarni belőlem semmit ilyen téren. Viszont már annyira magányos voltam, és hiányzott az ex, hogy majdnem depressziós lettem, így kellett valaki aki leköti a figyelmem.
2016. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!