Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban üldözött egy világító...

Álmomban üldözött egy világító zöld szemű medve. Egy szív alakú tetoválás volt a karján. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Elég hülyén hangzik😀 de elég nagy jelentősége volt a szív alakú tetoválásának is, meg a világító zöld szemének. Messziről látva volt vele egy medvebocs is. Üldözött aztán leugrottam egy 12. Emeleti épületről. De nem történt semmi mert a végén mielőtt "becsapódtam" volna megfogtam valamit, korlátot vagy ilyesmit és ezáltal nem lett semmi bajom.

2017. márc. 30. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Biztos volt nálad egy csupor méz és az kellett neki. lol
2017. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lel
2017. márc. 30. 07:21
 3/7 anonim válasza:
:D Mit szívtál lefekvés előtt?
2017. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma meglátogatnak a Gondos Bocsok,készülj fel...
2017. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A zöld a szívcsakra színe. Az árnyék részünk elől szoktunk menekülni.


A többi részét nem tudom, de ez már támpontot adhat.

2017. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Várjá' má'!!! Be volt japcsolva a tv-d? Vagy valahonnan ment egy tv? Vagy neztel elotte tv-t????? Mert az eggyik mese csatornán ment egy bete mese amikor egy ugyanilyen medve kergette a gyerekeket...
2017. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A zöld az úgymond “megnyugvás” színe,a medve az nyílván valami rosszat jelent,a szív alakú tetoválás szerintem egy jel akart lenni ami azt jelenti hogy egy közeli barát esetleg a szerelmed,


Szóval szerintem egy olyan emberről álmodtál akit szeretsz viszont már sokszór csalódtál benne


Viszont ez az éppen megmenekülés azt jelenti hogy úgymond

“át tudtál esni”ezen az alakon


De az is lehet hogy nem emberről, hanem egy szituációrol van szó


Négy órát agyatlam ezen hogy valami kézzelfogható választ tudjak adni,de tényleg aktát kezdtem írni erről😅


Amúgy titkosítás alól feloldott döglött aktákat szoktam vizsgálni,meg fejtegetni🙂

2020. jún. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!