Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Szerintem...

Ez mit jelent? Szerintem hülye vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátommal és mindig az jár az eszembe hogy nem szeret vagy megcsal vagy ilyesmi.És ma meg azt álmodtam hogy egy kikötőben vagyunk és a vízben van valami szőke hajú lány és a pasim megcsókol és elmegy vele) és a csaj otthagyja a harisnyáját o.O Én meg hazamegyek és kimegyek az erkélyre ott vannak ilyen csipeszek és mindegyik csipeszen van kulcstartó és azokra írogatom hogy szeretlek...Ennyire emlékszem ez mit jelenthet?
2010. máj. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy aggódsz, hogy megcsal.
2010. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Na várj, nem tiszta a dolog... A pasid hogy megy el vele? Úgy értem, h elindulnak valamerre vagy csak megszúrja? És ha az előbbi akkor a víz felé vagy a szárazföld felé? Először azt hittem, h egy hableányról van szó, de ugyebár ott az a harisnya. És mivel írsz a kulcstartóra? Az sem mindegy. Írott vagy nyomtatott betűvel?
2010. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a csaj a vízben van és akkor odamegy hozzá és a lány kiszáll a vízből és elmentek valami móló felé vagy nem tudom minek mondják,a harisnya az nem tudom hogy mi csak emlékszem rá hogy az is a vízbe volt.azokra a kulcstartókra nagy nyomtatott betűkkel zöld alkoholos filccel írtam
2010. máj. 12. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodtad ezt, mert túlságosan aggódsz miatta. Az agy koncentrál az ilyen dolgokra, amiből alvás közben álom születik.
2010. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hülye vagy
2010. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!