Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most én vagyok tényleg a...

Most én vagyok tényleg a hülye? Szerintem tökre igazam van.

Figyelt kérdés
Annyi van, hogy én önmagam lenni a hétköznapokba nem iszok nem cigizek sportolok. Általában tök normális szoktam lenni -tehát ha mondják hogy segitsek ebben v. abban nem azt mondom hogy most nem mert ez van meg az megyek és segitek. Meg amugy barátaim szerint tök vicces vagyok. De olyan vagyok hogy mégis eléggé különc vagyok emiatt. Meg én kicsit racsolok is. És engem sokszor csak szekálnak a többiek hogy milyen nagyképü vagy meg minden. Meg egyszer mikulás csomagot kellett csinálni. Nem mentem be a suliba hánytam meg 40fokos láz hasmenés. Az egyik osztály társam rám ir h h képzelem ezt hogy nem megyek be minden beteg bement és hogy az a gyerek nem kapott csomagot. MIért nem lehetett az enyém odaadni neki? Meg miér nem lehet felfogni hogy beteg vagyok? és ez még a legenyhébb. Tudom nem vagyok tökéletes nem is akarok az lenni de nem nagyon tudom megérteni. GOndoltam arra hogy mondta o.fő hogy belehet menni szülöire mert rolunk van szo és hogy bemegyek és felszolalok, mert nem csak ezzel a gyerekkel van bajom. És ez csak a többiek. Tanárok se semmik. VOlt hogy azért kötöttek belém hogy nem suliemblémáju poloba voltam tesin pedig azt mnondta o.fő hogy sima fehér is jo. Meg a magyar tanár + o.fő elég durván szeretnek belekötni a beszédembe. /mert racsolok nem mindig lehet érteni/ Még ha kulturáltan mondanánk elfoganám nem lenne semmi bajom. O.fő akkor állt le félév fele mikor meg mondtam neki hogy az ilyen ember nem tanárnak valo aki ilyen a diákjához, tudja hogy igyis szekálják a többiek /földön van/ még belerug még egyet. Magyar tanár olyan hogy többször belém köt utobbi 1-2 honap még viszonylag magyaron türhető volt. Pedig semmi baj sincs mert jo a szövegértésem meg szokott tetszeni a fogalmazásom neki de a beszédembe belekell kötnie.
2011. márc. 18. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

A helyesírásodba is bele lehet kötni...

Hány éves vagy?

Amúgy meg bolhából csinálsz elefántot. Le kell szarni az osztálytársaidat, elővenni egy nyelvtankönyvet, és tanulni a helyesírást! (Biz' Isten azt hittem az első mondatodból, hogy nem is magyar vagy..."Annyi van, hogy én önmagam lenni a hétköznapokba nem iszok nem cigizek sportolok.")

2011. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert jo a szövegértésem meg szokott tetszeni a fogalmazásom neki"

Hát ez alapján nem úgy néz ki.....


Amúgy meg az emberek szeretnek belekötni olyan dolgokba vagy emberekbe amik/akik nem szimpatikusak nekik. Ilyen az emberi természet. Mindenkiben benne van és sajnos az emberiségen nem tudsz változtatni.

2011. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi az,hogy racsolni?:$
2011. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

csatlakozom az előzőhöz...mi az?xDD

Hát...biztos magyar vagy?:DD

2011. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek voltak aztán a segítőkész válaszok??!!


Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy egyedül vagy. Nincs barátod, haver vagy egy társ aki megértsen? Talán úgy érzed mindenki csak bántani akar és rosszat akar neked, ezért te is csak a rosszat látod. Mindenkinek vannak hibái és el kell tudnunk fogadni az embereket a hibáikkal együtt mert nem fogjuk tudni úgysem megváltoztatni őket. Persze jó lenne ha téged is elfogadnának a hibáiddal együtt. Nem lehet könnyű neked sem. Szüleiddel nem tudsz beszélgetni erről? Lehet át kéne gondolnod hogy mi az amit rosszul csinálsz és változni kéne kicsit. Lehet észre sem veszed hogy flegmán beszélsz az emberekkel és ezért kötnek beléd. Próbálj kedves lenni, talán akkor ők is azok lesznek veled. Ahhoz, hogy kapj valamit előbb adnod kell!

2011. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mos lehet röhögni fogsz, de én nagyon bunko voltam 1-2 evvel ezelott és nem vettem észre, csak azt hogy mindeni veszekszik velem. egyszer fölvették egyik veszekedésunk kialakulását, és egész menetét (a tuttom nélkul) és a végén lejátszották nekem, és megkérdezték h kinek va igaza. hát rájottem én hülye h a semmin veszekedtem vagy fél orát. meg kell változnod, vaagy észre kell venni MAGADat.
2011. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem az anyanyelved a magyar,vagy tényleg nem tudsz fogalmazni.

Raccsolásról nem te tehetsz,de lehet ellene tenni.[Vannak módszerek raccsolás ellen.]Amúgy meg kéne kérdezni egy pártatlan kívülállót,hogy ő mit gondol ki a hibás,te vagy ők?

2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
HÜLYE VAGY BA MME GG
2011. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

raccsolásnak nevezik azt,hogy nem jó a beszéde.

nekem az r betűvel voltak gondjaim van akinek az s-szel stb..

2011. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2011. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!