Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álmom?...

Jelent valamit ez az álmom? Miutan folebredtem izzadtam razitt a hideg es remegtem.

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy egy nővel harcolok es egy koromsötét helyen es a no egy nagyon hosszu botot forgatgat...es sokaig harcoltunkharcoltunk en pedig elvettem a botját es kettétörtem.Aztan a no elkezdett orditozni hogy meg fognak szállni a démonok meg fognak ölni kiserteni fognak teged.

Es meg mindig fol tudom idezni a hangjat nagyon felelmetes volt

A tobbi nagyon honalyos

Par felnott kerdezgetett hogy mi tortent es kihallgattak

Aztan szerintem az mar egybiztos baraton volt aki megkerdezte hogy mi a baj es hogy ugye nem mondtam nekik semmit ...

Ez jelenthet valamit?

(Megjegyzeskepp:elotte azt almodtam hogy egx jegesmedve van a hazunkban es kicsuktuk az udvarra es orditottam a csaladommal hogy gyertek tunjunk mar innen es ok meg szepen lassan húztak a cipojuket.)

A démonos mit jelenthet?



2017. ápr. 10. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia


Olvasd a Bibliát


az ilyen démonok , még az álmokban is rettegnek Istentől

Jézustól

és az Angyaloktól

2017. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyepkent szoktam ilyen betegeket almodni sot altalaban minden almom tok felelmetes de azert ilyen meg nem volt
2017. ápr. 10. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Lefekvés előtt fokhagymás kolbász?
2017. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!