Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Sötét, hideg, száraz táj, amolyan Mad Max és Gothic keverék. Rajtam és egy Tündér nevű lányon kívül senki sincs itt. Az első ilyen álmomban találkoztam vele, hamar összebarátkoztunk, és együtt is aludtunk. A nap nagy részét az ágyban tölti, éjszaka semmiképp sem hagyom, hogy kiszálljon az ágyból, másképp halálra fagyna. Elmondása szerint én "északi" vagyok, ezért bírom a hideget, vele ellentétben. Sötétedéskor én is befekszem mellé, hogy még melegebb legyen rá, és hosszasan beszélgetünk. Rendszeresen álmodok arról, hogy a holdfénynél beszélgetek vele, vagy motorozok vele a végtelen tájon (gyakran motorozok éjszakánként). A valóságban is ismerek egy olyan lányt, aki teljesen hasonlít Tündérre, de a valódi lány iránt nem érzek semmit, és már azelőtt is álmodtam ilyeneket, mielőtt láttam volna az igazi lányt. Nem hinném, hogy ez egyfajta igaz szerelem előjele, vagy hasonló, szimplán kíváncsi vagyok rá, miért álmodom ilyeneket.

2014. okt. 25. 16:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Krúdy Gyula Álmoskönyvből mindent ki tudsz nézni részletesen és a neten is megvan :)
2014. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A táj te magad vagy.


Látod az életedben a perspektívát, a jövődet? Nem nyomaszt valami?

Jó párkapcsolatban vagy éppen? Ha nem akkor mióta nincs barátnőd?


Ajánlom a dreammoods.com jelkép szótárát megbízható

2014. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, mindenképpen kipróbálom.

Kedves második, évek óta egyedülálló vagyok, és igen, ez eléggé nyomasztó számomra. Az oldalt is kipróbálom.

Köszönöm a válaszaitokat!

2014. okt. 26. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
magányos vagy. nem szexuális, de lelki értelemben igen.
2015. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!