Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban sírtam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Álmomban a barátnőm elmondta a kiszemeltemnek,hogy szerelmes vagyok belé,s ő meg kilépett az életemből. Esélyem sem volt beszélni vele. Zokogtam,ordítottam a barátnőmmel. Mit jelenthet ez?
2017. ápr. 15. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem őszinték az érzelmeid.
2017. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt,hogy érted? Hogy nem szeretem igazán? Vagy?
2017. ápr. 15. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem azt szereted valójában aki ez az ember. Csak egy felületes képet, amik inkább a te hitvilágod. Amit lefogadok, hogy nem tudsz normálisan leírni.

Tetszik, jó lenne vele a szex, jó lenne ha szeretne. Maximum ezt érzed. Vagy 1-2 mesebeli elem van, hogy aranyos volt, ahogy rágott. Rosszabb esetben bizsergett a hasad és ez olyan nagy szám.

Persze ettől még lehet erős az érzelmed és fájhat, hogy nincsenek kielégítve az önző vágyaid.

Az sem biztos, hogy rögtön egy tál levesért vagy durcizás miatt megaláznád, elárulnád, besöpörnéd a szekénybe. Sőt az is lehet, hogy hirtelen meghalnál érte ha a helyzet hozza (nem azért, hogy sajnáljanak). De akkor sem őt szereted. Vagy igen? Mit szeretsz benne? Leélnéd vele az életed örökre? Jóban rosszban?

2017. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 thoomas26 ***** válasza:
Lényeges kérdés még, hogy valóban van-e egy kiszemelted? Ha igen, akkor félsz attól, hogy mi lenne akkor, ha ő nem viszonozná az érzéseidet. Ha nincs, akkor csupán szimbolikus jelentése lehet, például a barátnőd (vagy az, aki az álmodban a barátnődként jelent meg), úgy érzed, túlságosan is beleavatkozik az életedbe, s ezt te nagyon rosszul viseled vagy viselnéd.
2017. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lucifer-666!:) Nem tudom megfogalmazni,hogy mit szeretek Benne. A mosolyát,a vonásait,a nevetését,a lényét..tényleg nem tudom. Azt szeretem,amilyen. Nyilván,ha szerelmesek vagyunk,akkor az illető megszépül a szemünkbe,nem látjuk teljesen reálisan. De nem az elképzeléseimet,az agyban kreált ideálomat szeretem,hanem Őt. 3 éve mindenben mellette vagyok,jóban rosszban. Letudnám élni vele az életem. Lett volna esélyem ott hagyni,de nem tettem,mert szeretem..megbántani sem tudtam/tudom soha,meg nem is akarom,mert az olyan lenne,mintha kést döfnék magamba..
2017. ápr. 15. 23:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Thoomas26!:) Igen. Van kiszemeltem. Ő nincs tisztában az érzéseimmel,mert tartok picit a reakciótól,de van,folyamatosan vannak közös programjaink,találkozgatunk,beszélgetünk.
2017. ápr. 15. 23:25
 7/7 thoomas26 ***** válasza:
Kérdező! Akkor az én meglátásom szerint egyértelmű a helyzet: amit legutóbb is írtam, félsz attól, hogy hogyan reagálná le, ha meg tudná az érzéseidet.
2017. ápr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!