Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha napok ota...

Panka91 kérdése:

Mit jelent ha napok ota almomban a volt parom megjelenik es mindig mond nekem valamit?

Figyelt kérdés
Egy ferfival almodtam jokrpu volt es kedves. A konyhajaban voltam, es sutottem neki. Sutemenyt, es valami hust is. A sutemenyben emlekszm malna darabkak voltak. Kerestem a konyhaban a sot es cukrot is, de nem talaltam. Volt ott azt hiszem rozmaring is de pontosan nem emlekszem. Aztan vajat kerestem a hutoben, de mikor kinyitottam a vajas dobozt, abban pici zsir volt csak. Ekozben jott a ferfi egyik baratja, es ok elmentek valahova. Vissza jott a ferfi, de elotte bele kostoltam a husba, amit a sutoben sutottem neki, es nem volt rossz ize csak picit sotlan volt. Aztan mar megint a volt paromnal voltam. Egy idegen lakasban. Elmentem hozza. Ahol volt egy oreg kedves neni, es egy 17 ev koruli fiu fekudt az agyban, akinek a labat takargattam. De az exem mellett egyszer sincs almomban a mostani parja akivel elvileg egyutt van. Aztan en indulni akartam haza, de az exem marasztalt. Megint voltak lepcsok, amiken megint fel mentem. Ket napja lepcsokon megyekfel.Almomban egyszer azt mondja hisz nekem, a masikban marasztalna maga mellett.

2017. ápr. 18. 11:45
 1/7 thoomas26 ***** válasza:
Nyitnál már egy új kapcsolat felé, de a lelked mélyén még mindig nem tetted magad túl a volt párodon.
2017. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen férfi a változás, a sütés a gondoskodás, a hús a férfi nemzőszerve, a vajas doboz, a só és a cukor a hiány megléte. Az öreg néni te vagy aki ápol, a lépcső pedig az út kezdete. Ha felfelé mész, a jóságot választod. Ha lefelé, a sötétet.
2017. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felfele megyek. De ez most annyit tesz, hogy azt jelzik az almok, hogy a volt parommal kibekulunk? Mert a vegen mindig O van ott. A mostani parjat egyszer sem latom almomban mellette.
2017. ápr. 18. 15:15
 4/7 thoomas26 ***** válasza:
Azért nem látod a párját álmodban, mert te szeretnéd őt még mindig. Tehát te vagy az, aki újrakezdené a kapcsolatot. Hogy tényleg kibékültök-e? Ez azon is múlik, hogy ő hogy érez irántad a valóságban. Ráadásul nem árt mérlegelni, hogy fennáll-e még az az alapprobléma, ami annak idején a szakításotokat eredményezte. Ha igen, és nem tudtok túl lépni rajta, akkor kár újra kezdeni. Az álmod pusztán a vágyadat jelenítette meg, a döntést már magadnak/magatoknak kell józanul meghozni.
2017. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt problemank igazabol. Csak ne ha a f... felall az esz.... es nem voltunk eleg ideje egyutt ahhoz hogy merlegeljen. Igazabol at sem gondolta csak tudta hogy en kiadom az utjat. Igazabol nem is jar ezen a eszem csak ezekva hulye almok megis jonnek...
2017. ápr. 18. 17:08
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
Az eszed lehet, hogy nem jár rajta, de a lelked mélyén, tudat alatt foglalkoztat és nyilván bánt is, hogy így történt.
2017. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig vele almodok szoval lehetseges. Xd Bar ma mar ket piranhaval is almodtam. Legalabb is hal volt mind a ketto de eleg nagyok ddd
2017. ápr. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!