Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa dolog? Álmomban megjele...

Furcsa dolog? Álmomban megjelenik, ha a közelemben van?

Figyelt kérdés
Pár éve az akkori főnököm belémszeretett, és szép lassan én is. Nem történt semmi, még egy csók sem, hiszen nős volt, nem lett volna helyes, csak felfedeztük ezt az érzést. Egy darabig még ott dolgoztam, nagyon jól megértettük egymást, kerestük a társaságát a másiknak, bármiről el tudtunk beszélgetni. Aztán elköltöztem a fővárosba, de követte a sorsom, és mindig érdeklődött, hogy érzem magam...stb. Aztán megismertem egy srácot, elköltöztem vele még kb. 300km-re. Már 2 éve együtt élünk, de azért néha eszembe jut, 1-2 emailt szoktunk váltani, akkor is inkább zenéről beszélünk, és megkérdezzük, hogy van a másik. A lényeg, hogy már nem először fordult elő, hogy amikor meglátogatjuk a családom, és ő is közelebb van, akkor meg szokott jelenni álmomban. És általában ez az álom arról szól, hogy megjelenik meglepetésszerűen, hogy elmondja, hogy mennyire megbánta, hogy akkor nem kezdeményezett, és hogy szeret, vagy csak úgy adja tudtomra az egészet, h megcsókol. Ez azért fura, mert máskor sosem álmodom vele, csak amikor közelebb vagyok ismét hozzá. Miért van ez? Nem érzem már azt, hogy szeretem.

2015. júl. 27. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor összejöttem a párommal, és meglátogattam a régi kollégákat, akkor ő mindig azt firtatta, hogy szerelmes vagyok-,e és közben figyelte az arcomat, amikor válaszoltam.
2015. júl. 27. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért álmodsz olyankor vele mert tudod h ott van a közelben, és szíved szerint megkeresnéd. A csók stb meg amit várnál tőle.
2015. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. :/
2015. júl. 27. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a férfi így mondja el, amit a valóságban nem tud közölni veled, tehát amit álmodban mond, szerintem igaz és örülne valami pozitív válasznak.Érdekes lenne, ha tennél egy próbát.
2015. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!