Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Távolodó vonat, mit jelentett...

Távolodó vonat, mit jelentett az álmom?

Figyelt kérdés

Nem volt mostanában ilyen ámom, hogy utána kiizzadva fel is keljek. Még is mit jelenthetett a következő:


Az ország határt átlépve jöttem a közúton, és az autóból egy mellettem menő tehervonat egyik tartály kocsiját néztem. Melynek szürke színe volt. A vonat távolodott tőlem, a fák mögé. A fákon nem volt falevél, az idő napos, kék ég volt.

Majd utána nem tudom mi történt, csak a sikítás követte, de hangom nem volt.



2017. ápr. 18. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Olajszőkítés,lebukás.

Biztos a régi emlékek

2017. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elbambultal es karamboloztal.
2017. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thoomas26 ***** válasza:
A valóságban túl sok figyelmet szentelsz kevésbé fontos dolgokra, miközben gondjaid támadhatnak az életed fontosabb területein, pont azért, mert arra meg nem figyeltél eléggé. Az is lehetséges, hogy csak félsz attól, hogy azt gondolod, így teszel.
2017. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, a 3.válaszról nekem eszembe jutott egy kis érdekesség. Ja meg most az is, hogy urának kell lennie a helyzetnek, a te helyzetednek magad kell, hogy az ura legyél az életednek; a te életedben te kell, hogy legyél a főhős, a vezető; ha ez nem így van, változtatni kell; na szóval hogy apuméknál mikor egyetemre járt akkor volt egy ilyen sztori, hogy volt egy tanár , aki mindig full pontosan ért be az óráira; és akkor aki meg késett, annak azt mondta, hogy "Ez a vonat már elment." És akkor a késők már nem ülhettek be az órájára. És egyetlenegyszer előfordult, hogy az a tanár is elkésett; neki is odaszólt az egyik diák, hogy "Ez a vonat már elment" És akkor ő pedig mosolygott, aszondta: "Maga viccel velem, a vonat a vezetője nélkül soha nem megy el!" :) Amúgy én nem tudom, meg elvileg mindenkinek sajátos az álomszimbolikája, de hátha valamicskét segítettem én is:)
2017. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valóban szeretek elméljedni dolgokban. Vannak felesleges dolgok is. Régi emlék volt párom, édesapám halála amik megrázkódtatás volt. Volt párommal is álmodtam, hogy boldog vagyunk. Pedig lassan 2 éve szakított velem.
2017. ápr. 18. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek: "Ez a vonat már elment" = lemaradsz, lemaradtál valamiről. Valamit meg akartál tenni, de halogattad, most már késő.
2017. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, a 3.válaszról nekem eszembe jutott egy kis érdekesség. Ja meg most az is, hogy urának kell lennie a helyzetnek, a te helyzetednek magad kell, hogy az ura legyél az életednek; a te életedben te kell, hogy legyél a főhős, a vezető; ha ez nem így van, változtatni kell; na szóval hogy apuméknál mikor egyetemre járt akkor volt egy ilyen sztori, hogy volt egy tanár , aki mindig full pontosan ért be az óráira; és akkor aki meg késett, annak azt mondta, hogy "Ez a vonat már elment." És akkor a késők már nem ülhettek be az órájára. És egyetlenegyszer előfordult, hogy az a tanár is elkésett; neki is odaszólt az egyik diák, hogy "Ez a vonat már elment" És akkor ő pedig mosolygott, aszondta: "Maga viccel velem, a vonat a vezetője nélkül soha nem megy el!" :) Amúgy én nem tudom, meg elvileg mindenkinek sajátos az álomszimbolikája, de hátha valamicskét segítettem én is:)
2017. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mi?

# 7/7 Időpont ma 17:51

Ez a válaszoló bemásolta a kommentemet , és elküldte újra. :O Lehet, hogy nem ide akarta, hanem másnak akarta elküldeni?

2017. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet
2017. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!