Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hetente négyszer kellene...

Ha hetente négyszer kellene Pestre mennetek egyetemre, és a lakhelyetek és az egyetem közötti távolság 45 perc vonat, és 15 perc busz összesen, akkor élnétek a kollégiumi lehetőséggel, vagy otthonról járnátok be?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Otthonról járnék be, nekem ennyit ér. Nem bírnám elviselni a kollégiumi létet.
2017. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha pénzügyileg nem probléma, akkor a koli jó lehet, mert kicsit önállósodsz és ha jó a társaság, akkor jó a társaság is:) Viszont, ha nincs fölösleges pénzed arra, hogy külön élj, vagy nem bírnád a társaságot, akkor érdemes vonatozni. Ez még nem túl sok idő, sokan utaznak ennyit vagy akár többet is.

Szóval csak rajtad áll, hogy ki szeretnéd-e próbálni vagy sem.

2017. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

45 perc vonat + 15 perc busz az nem is sok. Én Budapest egyik kerületéből jártam dolgozni a szomszédos kerületbe, 7-kor indultam, hogy 8-ra beérjek, és nem mindig sikerült.

A 45 perc vonatozás alatt meg rengeteget tudsz olvasni, tanulni.

2017. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!