Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álomnak van jelentősége?

Minden álomnak van jelentősége?

Figyelt kérdés

Vàgyainkat félelmeinket tükrözi??

Egy ezo tag leirta nekem hogy velem àlmodott..nem irtam neki vissza hogy én is szoktam..

De a visszatérő àlmom hogy egy suliba jelentkeztünk és hogy tudtuk hogy az ezo forumba a màsikkal leveleztünk de sose merte eggyikünk se bevallani..


A màsik pedig hogy feleségül veszi a baràtnőjét engem meg meghívnak az esküvő és lagzira és azokat a szàmokat jàtszottàk amiket nekem küldött :(



A való életbe csak hiteget szoval tudom igy kellene tennem de nem mindig megy:


[link]



#álom #harc #buta #hitegetés #naiva #csipkerozsika..:(
2017. ápr. 26. 09:46
 1/5 thoomas26 ***** válasza:

Az álmaid a mindenkori lelki világodnak a pillanatképei. A mindenkori lelki folyamataidnak, vágyaidnak, félelmeidnek, traumáidnak, érzelmeidnek, a veled történt eseményeknek a felszínre törése - akár szimbolikus formában -, hogy azok így megoldódjanak és a lelked ezáltal megnyugodjon.

Tehát így minden egyes álomnak jelentősége, illetve jelentése van. Nem álmodsz semmit csak úgy, véletlenül.


Valószínű az álmaid azt jelenítik meg, félig szimbolikus, félig konkrét formában, hogy viszonylag komolyabb érzelmi szálak kötnek/kötnének ahhoz az ezo taghoz, szeretnél vele komolyabb kapcsolatot, de zavar, hogy csak hiteget.

2017. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak elég sokszor àlmodok vele baràtnőm szerint beszélnem kellene vele hogy letudjam zàrni, tovàbbtudjak lépni..

De nem szoktunk talàlkozni ha meg igen azt mondja velem àlmodott-de nem hiszek nekinmert azt mondja ami velem történt meg..

Nem vagyunk ikerlàngok rokonlelkek vagy mik de velem is mindig azt történt ami vele meg forditva is..

Elküldtek a mhelyemről mert hosszan voltam beteg és őt is ugyanugy 4év utàn..

Ha herpesze volt nekem is kijött de hogy azt hogyan nekem azota se volt..

Ha fàjt a kezem mert fűnyiràskor megràntottam akkor neki is.. -és màr ezeket se hiszem el..

Kapott tisztességtelen ajànlatot és én is..

Véletlenek nincsenek tudom köze van a sok véletlenhez..de amig nem őszinte nem tudok benne megbizni..hogy miért jàtszik màs érzéseivel màsok életével..


Megszoktam àlmodni dolgokat és vmelyik nap azt àlmodtam az exet kirakja a nője és vissza akarja könyörögni magàt..hozzàteszem amikor itthagyott azt mondta nélküle semmire se viszem és mehetek vissza anyàmhoz a putriba..de ha kirakjàk neki kell visszamennie..

2017. ápr. 26. 16:43
 3/5 thoomas26 ***** válasza:
A döntés a tiéd, én csak javasolni tudok. Én azt gondolom, ne élj tovább ebben a kételyben. Neked nagyon nem jó ez így, s az álmaid is eképpen alakulnak. Ha nem tudtok dűlőre jutni, inkább zárd le és lépj tovább. Légy magabiztos és legyen önbizalmad. Inkább legyél nélküle, de biztosan, mint (majdnem) vele és bizonytalanságban. Találsz minden bizonnyal előbb-utóbb egy olyan társat, aki nem csak hitegetni fog.
2017. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag ami megmarad, azok közül mindnek van. Illetve nem is biztos, mert lehet ilyen összekutyulódás, ilyen sima katyvasz is az aznapi meg aktuális heti történésekből összegyúrva. Ezt amúgy egy személytől hallottam ezt a kettőt; asszem akkor, hogy a "katyvaszos" álmokat leszámítva, ami megmarad, a többinek mindnek van. Meg nem tudom pl, hogy "katyvaszos " álmok mennyire maradnak meg.
2017. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden álomnak van jelentősége,ha nem minden gondolatodnak van jelentősége.


Álmaink,ugyanabból az elménkből származnak,mint ébrenléti gondolataink.

Akiknek bolond gondolatai vannak,lehetnek az álmai is bolondok-netán bolondozók.

2017. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!