Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig visszatérő álom ami...

Mindig visszatérő álom ami most valòsággá vált?

Figyelt kérdés

Kb 15-16 éves koromban volt egy mindig visszatèrő àlmom.

Valahova utaztam vonattal ahol àt kellett szàllnom. S miutàn leszàlltam az egyik vonatròl hogy àtszàlljak a màsikra a màsik vonat màr elment. (Nem biztos h elment,de én nem szàlltam fel rà)

Ott maradtam a vasútàllomàson ami fekete volt és kevés fèny volt. Úgy emlèkszem h nem féltem viszont rettenetesen hideg volt.

Ez az àlom elmaradozott. Azòta nem àlmodtam ezzel.

Viszont a napokban néztem egy filmet,a Transz-szibériàt. Igazàbòl nem is érdekelt a film,csak bekapcsoltam h szòljon valami vasalàs közben.(de azért néha-néha figyeltem)

És egyszercsak a szereplők ezen a vasútàllomàson voltak ahol én 'mindig ott maradtam'. Pont ugyan ott! Minden ugyan olyan volt.

Ez mit jelenthet?

Vagy pusztàn véletlen?


(Tudom hogy ez csak egy film és kitalàciò,de a hely,az àllomàs,akkor is valòsàgos.)


24


2017. ápr. 27. 15:25
 1/1 thoomas26 ***** válasza:
100%

A filmet már játszhatták kevéssel azelőtt is, hogy a vasútállomással álmodtál, lévén 2008-as alkotás, ha jól tudom. Akár egy előzetesét, akár valahol egy részletét láthattad, s ha tudatosan nem is emlékszel rá, a tudat alattidban minden benne marad, az álmok pedig onnan táplálkoznak. Ez is lehetséges magyarázat.

Az is lehet, hogy csak nagyon hasonlít rá, s az elméd akarva akaratlanul annyira hasonlítja hozzá, hogy szinte ugyanolyannak láttatja veled.

Az álmaink egy kisebb része jósló álom, tehát képeket, pillanatokat mutathat meg nekünk a lehetséges jövőnkből, így ez is elképzelhető.

S persze még az is lehetséges, hogy azon az állomáson jártál már egy korábbi életedben, s ezért tűnhetett fel többször is álmaidban, mint helyszín.

Akármelyik is az igazság, netán ezenkívül más, az én véleményem szerint véletlenek alig történnek.

2017. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!