Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miféle visszatérő...

Szerintetek miféle visszatérő álom ez már?

Figyelt kérdés
Mostanában nem volt, de úgy kb. 1-1,5 évvel ezelőtt havonta ugyanabban a szituációba voltam álmomban. És pedig: Álmomban alszom, az ágyamban, aztán felébredek és félek, mert érzem, hogy valami van ott valahol, energia vagy nem is tudom, hogy mi ez. Ordítani szeretnék, segítségért, de nem jön ki hang a torkomon, vagy nagyon sokat kell küszködnöm míg végül sikerül. És, mindig menekülök ki a szobából és az anyám szobájába nyitok be, mintegy ott érzem a biztonságot ezzel a valamivel szemben. Egyszer alakot is öltött a félelmem tárgya, látni nem láttam, csak éreztem, hogy nőnemű. Moccanni sem tudtam, iszonyatos erővel nyomott le az ágyban és azt kérte, hogy hagyjam békén az Ő anyját.

2017. márc. 1. 06:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1 kerek éven keresztül álmodtam mindig ezt, a "nő" csak egyszer volt benne.
2017. márc. 1. 06:11
 2/11 anonim válasza:

Nekem is volt egy visszatérő álmom, szellemekről (2-ről és én voltam az egyik) valamint én is érzem a rossz jelenlétét. Néha az árnyát is látom... -.-

Szerintem beszélgess a szüleiddel főként anyukáddal ^-^

2017. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De miről ? Én nem vagyok már gyerek egyébként.
2017. márc. 1. 06:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Üzenet a túlvilágról.
2017. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne érteni is. Nincs tudomásom senki olyanról akinek az anyukájával konfliktom lett volna.
2017. márc. 1. 10:16
 6/11 anonim válasza:
De nincsenek szüleid hogy nem beszélgetsz el velük? Xd
2017. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem biztos hogy vslskinek a szülőjével volt konfliktod... (Anyukájával) nővel vagy olyan nő akitől tartasz és a tudat alattidba ez eljön még ha éber állapotban nem is
2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan nő nincs akitől tartanék, olyan (ok) viszont sok, egy szatyorral is, akik ellenségesen állnak, álltak. Kerülöm őket.
2017. márc. 2. 05:55
 9/11 A kérdező kommentje:
* hozzám *
2017. márc. 2. 05:56
 10/11 A kérdező kommentje:
#6 Aranyos vagy. Meséltem az álmaimról az anyámnak annak idején, de mi mást tudott volna erre reagálni, mint nevetett, kinevetett, ennyi.
2017. márc. 2. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!