Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jézus megjelent álmomban! és...

Jézus megjelent álmomban! és egy lottószerűségű játékban 5 db számot kellett felírni, és ő megyerte, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Ezek a számok voltak: 1, 7, (ezekre biztos), utána amikor felébredtem, akkor egyből a 33 és a 34-es számok jutottak még az eszembe


Előtte még az történt, hogy mi alufóliába szoktuk a szendókat csomagolni, és az isiben ezt egy kicsi galacsinná gyűret, vmint azt mondták, hogy mossam meg (WTF?!)

Enmeg is mostam, de beleírtam egy kis puskátt, amit törirekészítettem.

Ezt tuttam, uogy nem szép dolog. Aztán Jezussal összefutottam a lépcsőfordulóban, aki 2 tanárral együtt volt.Akkor sötétkék öltönyt viselt (vagy vmi ilyesm, de a szín az azonos így is-úgy is)

és elkérte a puskámat, de nem haragudott meg rám.

Aztán a fő kérdésben lévők történtek, de akkor már, ha jól emlékszek, a fehér köpenye volt rajta.

70M-et nyert, azt nekünk adta (ott volt akkor már anyum is)

(Atán elment, de a sorsolás közben ott ált mögötte a fia, ez is érdekes, hiszen neki nem is volt, tudomásunk szerint)



#Jézus #lottózik
2017. máj. 10. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt nem szabad sajtot enni mert ez lesz belőle...
2017. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En a helyedben vennek egy lottoszelvenyt XD
2017. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én a helyedben vennék egy lottószelvényt, márcsak a poén kedvéből is. Nem fogsz nyerni, de én tuti bánnám, ha nem próbálnám ki.
2017. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akar mit is jelent az almod...mindenkepp venned kell egy lottoszelvenyt ;).
2017. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megsértetted Jézust, mert összekeverted őt egy szerencsjátékossal.
2017. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mamámmal már megfejtettük, de nem a lottóra akart rámutatni, de 3 db lottót teszek (ez volt előre is a terv) (ugyanis volt egy 2-esünk a múlthéten). Ja, és nem ettem sajtot.
2017. máj. 11. 15:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Rosszul emlékeztem, 43-as volt a 34 helyett, de mivel már kitöltöttük ezért max 31asunk lehet
2017. máj. 13. 15:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak a 34-es szám talált, pedig 60. szülinaprja alkalmából jó lett volna!De minegy
2017. máj. 14. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az álom semmiképp sem függ össze a lottó nyereménnyel!!!


Az álom jelentése az, hogy te (ti) akartok nyerni a lottón, de Jézus "megjelent", hogy kijelentse számodra, Ő maga az örök éle, Ő nagyobb és több a földi vagyonnál. Őt keresd és ne a lottót. Ő benne bízz ne a lottóban. A számok pedig nem lottó számok, hanem olyan életedet érintő események, melyek majd beteljesednek vagy már beteljesedtek az életedben, amikor Isten megsegített, vagy segíteni fog. (persze nem lottóval), hanem eseményekkel, dolgok történésével, amikre a hitetlen ember csak annyit mondana: Milyen mázlid van, mekkora szerencséd van stb.


Imádkozz Jézushoz, tarts Őszinte alázatos bűnbánatot, hívd be Őt a szívedbe az életedbe és adj neki hálát mindenért!!!

2017. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!