Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a halott beszél hozzánk...

Mohesz kérdése:

Ha a halott beszél hozzánk álmunkban, mit jelent? Szoktam halottról álmodni, de még sosem beszélt hozzám.

Figyelt kérdés

Éjjel a már 10 éve elhunyt Papámról álmodtam, aki egyébként májusban halt meg.

Az álmom:

Kint sepregetett az utcán, odamentem hozzá és megszólalt, köszönt nekem. Megkérdeztem Tőle, hogy valódi-e és azt mondta nyúljak hozzá, megtudtam simogatni. A saját hangján szólalt meg. Nagyon jól esett. Kérdeztem Tőle, hogy, jól van-e ott fent és azt válaszolta, hogy nagyon jól van. Mondta, hogy tanuljam az angolt, ügyes legyek és, hogy vigyázzak magamra. Többet utána már nem beszélt. Kézen fogtam és bevezettem anyuhoz és a családhoz, ők is látták viszont ők szellemként átlátszóan. Aztán még egyszer megakartam érinteni és eltűnt.

Utána fel is ébredtem és nem is tudtam visszaaludni.

Szoktam róla álmodni néha, de sosem beszélt hozzám.

Azt olvastam neten, hogy ez csak a tudatalattim üzenete valaki más által, de én szeretnék hinni benne, hogy ő volt.

Mi a véleményetek?


2017. máj. 14. 08:16
 1/5 anonim válasza:
Szia! Amikor en a nagymamammal almodtam, jo dolgok tortentek velem. Amugy meg el kell gondolkozni es ha beirod googleba h alomfejtes kihozza a jelentesuket. Ne csak a jelentest nezd, hanem h mit mondott Neked! Uzenni akar valamit. En mindig megprobalom megfejteni az almaimat, es sokat segit. Sajnos csak Te tudhatod h mint uzen, hisz nem lattam h mi volt a pontos helyszin ugyanaz a szemely volt-e a papad (almodban tudod h a papad de ha felkelszra jossz h tok mashigy nezett ki az almodban)
2017. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, megkönnyeztem, amikor olvastam. Nagyon "fájdalmasan szép" álmod volt.

Valószínűleg tényleg üzenhetett neked. (Persze, nem kizárt, hogy csak hiányzik, és amiatt álmodtad.)

2-3 éves koromban nekem is volt egy részben hasonló álmom. A dédmamám jelent meg, viszont nagyon rettegtem.

2017. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thoomas26 ***** válasza:

Azért álmodsz vele többször is, mert hiányzik, de legalábbis szeretettel gondolsz rá, és ez az érzelmed jelenítődik meg eképpen az álmaidban.

Azonban, lehetséges, hogy valóban őt érzékelted. Az álom egy sajátságos tudatállapot, ahol mi is a testünktől némileg elszakadva létezünk, s így sokkal jobban vagyunk képesek az érzékszerveken túli észlelésekre. Elhunyt szeretteink ebben az állapotban tudnak leginkább kommunikálni velünk. Amit mondott, azt szó szerinti üzenetnek veheted, valószínűleg azt is szerette volna neked üzenni, amit álmodban hallottál tőle. Amit mondott, nyugodtan hidd el és fogadd meg a tanácsát.

2017. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy halottról vagy egy rég nemlátottról álmodsz ( lényegét tekintve ugyan az ) azt jelenti hogy hiányzik neked.
2017. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Azt jelenti hogy kitört a zombiapokalipszis. Menekülj és ne hagyd hogy megharapjon. A fejére kell célozni. Ez fontos!
2017. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!