Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges, hogyha...

Az hogy lehetséges, hogyha álmunkban meghalunk, akkor igazából is, tehát nem ébredünk fel többet?

Figyelt kérdés
Vagy ez egyáltalán igaz? Ha pl egy épületről zuhanunk, akkor a becsapódás utolsó pillanatában felriadunk?

2017. febr. 8. 21:52
 1/6 Ozmium42 ***** válasza:
Számos különböző alkalommal és módon meghaltam már álmomban. Megmérgeztek, felrobbantottak, megkéseltek, kibeleztek. Szerinted?
2017. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok inceptiont néztél.

Én is már haltam meg többször álmomban.

2017. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A tudomány oldaláról nézve azt mondom lehetetlen..de mivel jomagam is irányitott álmodó vagyok..hát,eltudom képzelni..olyan volt hogy nem birtam felébredni,de az is csak a legelején..kb 20 x ébredtem fel tévesen.eltelt egy nap igy,de ennek már vagy 10 éve.
2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
90%

Csak úgy kérdem:

Ha valaki meghalt az ágyban/alvás közben, hogy deríted ki hogy épen mit álmodott, ha álmodott e valamit egyáltalán?

2017. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ember szinte minden esetben felébred, ha álmában meghal. Vannak olyan kivételes esetek, mikor egy másik álomba kerül át az ember, vagy folytatódik az álom, átéli a halált, és túlvilág-élményeket álmodik, de ez ritka.

Ha valaki álmában hal meg, hogy mit álmodik olyankor, az jó kérdés. Álmukban meghalni általában az idős vagy nagyon beteg emberek szoktak, akiket nem szoktak újraéleszteni (főleg mivel órákkal a halál beállta után veszik észre, hogy mi van), így nincsenek beszámolók, hogy milyen érzés álomból kerülni át a halálba.

2017. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bivalyhernyó válasza:
Persze, mint a Mátrixban:D
2017. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!