Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma reggel úgy ébreddltem azt...

Ma reggel úgy ébreddltem azt hittem megszakad a szivem ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Megpróbálom pontosan leírni hogy mit álmodtam és még adok a "megfejtéshez" adalékokat. Szóval azt álmodtak, hogy a suliban az udvaron vagyunk én meg egy közeli barátom aki az osztálytársam is egyben és elkezd minket cseszegetni a velünk egy évfojamon lévő osztály, mondanak egy 2 dolgot amit eleinte hideg vérrel tűrök de azután elpattan valami és beszólok nekik. Én és haverom ekkor elkuzdtünk futni és kimásztunk az iskola keritésén. Meg még ugy emlékszem hogy a másik osztályból egy lánynak ott volt a kutyája és az "csábított" minket oda. A következő pillanatban már évzáró van amikor a könyveket adják át a "jó" tanulóknak és nagy megdöbbenésemre én is kapok könyvet egy csokival amin mindenkinek a saját arcképe van (amikor a tanár kihívott hogy ideadja a könyet azt mondta hogy csak a testvérem xy miatt kaptam a könyvet de nem rosz szándékkal mondta han csak úgy). + még amikor engem kihívnak a könyvért jött velem a padtársam is mert amikorbengem hívtam ő ugy halotta hogy mintha ő hívták volna de ő nem kapott semmit.Már otthon vagyok amikor valamiért mérges voltam és összegyürtem a csokis dobozt és kidobtam a kukába. Ez volt az a pont amikor felébredt és olyan nagy stívfájdalmam volt mintha nem is tudom... Elvesztettem volna az egész családomat kb olyan érzés volt.(még hozzátenném hogy a csoki márkájára is emlészem. Olyan kinder amin egy gyerek arcképe van és az a 4-es kiszerelás volt csak éppen az én arcképm volt rajta). Hát ennyit az álomról. Adalékok: ilyen csokit szokott hozni a bácsikám néha hétvégén nekem meg a tesómnak. Moatanában próbálok olyan vicceskedő lenni az emberekez de kb már kicsit túltoltam a dolgot és néha mát caak idegesítem vele az embereket. Megtetszett egy lány és hát nem tudom hogy közeledjek felé. Álltalában olyan önzősködő vagyok emberekhez de amikor felkeltem úgy éreztem mintha a fél karomat oda tudnám adni embereknek csak észrevegyenek/"szeressenek" mert kb úgy érzem mintha bizalmatlanok lennének felém.


Hát naggyábol ennyi lenne remélem így ömlesztve érthető volt annyira hogy meg tudja valaki "fejteni", de minden segítő szándéku kommentet szivesen fogadok.



2017. máj. 17. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, nincs rendben a lelki világod.
2017. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:

Álmodból egyértelműen az látszik, hogy jelenleg viszonylag negatívan ítéled meg magad. Kevés az önbizalmad, úgy érzed, mások nem tartanak sokra. Érzed, hogy nem azt sikerült átadni az embereknek magadból, amit szeretnél.

Ez a lelkednek nagyon fáj, s ennek a megélése nagyon erősen hatott az érzékeidre, azért volt az a lesújtó érzés ébredéskor.

A másoktól, általad elvárt pozitív jelzések hiányoznak és azért érezted azt, hogy bármit megtennél, csak megkaphasd őket.

Ennél többet valószínűleg nem jelent az álmod. Ha ezeken az érzéseken kell úrrá lenned és túl ezeken kell túl tenni magadat.

Bánj az emberekkel úgy, ahogy szeretnéd, hogy bánjanak veled, és legyen önbizalmad, légy magabiztos. Tudd, hogy te sem vagy semmivel sem kevesebb, mint akárki más.

2017. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kőszönöm szépen a hozzászólásokat. Igen már rég azon gondolkodom, hogy váltanom kéne de eddig még sosem sikerült remélem most fog.
2017. máj. 17. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik van egy hajlamod arra, hogy bepöccenj, és a harag hevében vétkezz. Ebben még nincs rendkívüli.

Én így értelmezem:

a tanár, aki a könyvet és csokit adja: Isten

a ki nem érdemelt könyv és csoki: kegyelem

képed rajta van a csokin: a kegyelmi ajándék személyesen rád van szabva

"testvérem xy", aki miatt kapod a csokit: Jézus


Szóval úgy gondolom, valamikor jönni fog az életedben egy pont, amikor megérted Isten kegyelmét, de van egy hajlamod, hogy az érzelmeid hevében "valamiért mérges voltam" kidobd a kegyelmet a "kukába."


De az egész álom ezt a figyelmeztetést hordozza véleményem szerint, hogy NE DOBD KI A KEGYELMET, akkor sem, ha a haragod jogosnak tűnik, mert a vége óriási szívfájdalom lesz. Nekem elhiheted, mert én sajnos kidobtam, és meg is jártam emiatt.

2017. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!