Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem bírok aludni mért?

Nem bírok aludni mért?

Figyelt kérdés
Nos egy éve kezdődött hogy suli idején fel voltam kb este 11 ig vagy tovább és ugye akkor fáradt voltam stb. Másnap este időben aludtam 9 kor. De harmadnapra megint 11 ig vagy tovább voltam fent. Na most már sokkal rosszabb.El játszottam azt hogy hajnal 3 tól aludtam délután fél 2 ig. Majd fel maradtam ugyanúgy hajnal 2 ig. Mivel nem bírtam aludni. És vissza kellet állnom a 9 órai alvásra. Na szóval hajnal 2 úgy voltam vele nem alszok már ki bírom aznap 9 ig ki is bírtam fél 11 ig el aludtam másnap 10 kor keltem délelőtt. De megint nem bírtam aludni időben. Ezért van most is 2:13 ilyenkor kell gyakori kérdésekre írni... :D Na de nyáron ez rosszabb szokott lenni de akkor se bírok normálisan aludni. Bocs ha hosszú.

2017. febr. 27. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Feküdj le 22kor és reggel hatkor kelj fel. De ezt következetesen. Rászokik mindenre a szervezet.
2017. febr. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!