Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mai napig megjelenik álmomba...

A mai napig megjelenik álmomban a volt barátom, pedig már fél éve nem is találkoztunk. Hogy "szabadulhatnék" meg tőle?

Figyelt kérdés

Nekem ő volt az első "nagy szerelem" az életemben, miután elváltak útjaink folyamatosan, hetekig szinte minden éjjel vele álmodtam, de még manapság is heti rendszerességgel megjelenik. Álmomban mindig nagyon kedves, figyelmes, szóval csupa pozitív álom, de ennyi idő után már kicsit zavar, h állandóan "itt van" velem.

Ez azt jelenti hogy még mindig nem tudtam elengedni őt és amíg ez nem következik be állandó visszatérő lesz? :/


2017. máj. 20. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Zárd le önmagadban a kapcsolatot és ezután eltűnik.
2017. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jajj nekem is ez volt, kb ez a legrosszabb a szakitasban szamomra. Valamiert az agyam sose kepes felfogni hogy mar nem vagyunk egyutt es allandoan olyanokat almodtam h azt tervezzuk h ide megyunk oda megyunk stb. Probald meg teljesen lezarni magadban, mondogasd h ti mar sose lesztek egyutt, ez a mult, es idovel elmulik.
2017. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, az agyad, vagyis a tudatalattid akaratodnál kívül afelé terel, ami a legfontosabb számodra. Szóval igen, azért álmodsz vele, mert fontos, kiválasztotta a tudatod vagy a tested. Nekem is volt és van is ilyen.
2017. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit igazából akarunk, amit igazán szeretnénk, azt más állapotban fogja a tudatunk a tudtunkra adni, ha elnyomjuk magunkban. Pl. ha alszol, akkor álomként, vagy ha felszabadulsz pl. alkohol hatására, akkor akkor jön elő.
2017. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
De amúgy miért nem próbálod elérni? Új valakije van?
2017. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt nagyon sokáig. Nagyon csúnya szakítás volt de én még szerettem egy ideig. Majd folyamatosan vele álmodtam, ugyanígy voltam mint te. Álmomban mindig jó dolgok történtek velünk, felkeltem, aztán elkezdett hiányozni.

A szakítás után másfél évvel találkoztunk véletlenül. Beszélgettünk kicsit, és akkor döbbentem rá hogy én már semmit nem érzek iránta, és ha lehetne akkor sem lennék vele többet. Szerintem ezzel a találkozással sikerült magamban teljesen lezárni, mert azóta egyetlen egyszer sem álmodtam vele, és nem is szoktam rá gondolni :)

N

2017. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az álmokkal dolgozzuk fel a napközben történteket, gondolatokat. Én kb 3 hónapig minden éjjel vele álmodtam. Aztán egyre ritkultak, most meg már (1,5 év után) csak kb két-három hetente egyszer. És mostmár az új bnője is ott van, de reggelente már nem érzem magam rosszul emiatt. Sosem volt 'gonosz' az álmokban, pedig a valóságban sokat veszekedtünk, nagyon szenvedélyes kapcsolat volt és az első nagy szerelmem.

Adj magadnak időt a feldolgozásra. Szerintem más nem segít ezen. Gondolkodj el az érzéseiden, mi miért történt így. A megértés szintés segíthet az elfogadásban, majd a feldolgozásban.

N

2017. máj. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!