Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában a...

Miért álmodok mostanában a volt páromról? 1͵5 éve külön vagyunk, azóta nem találkoztunk.

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, vagy találkozzatok.
2015. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amilyen körülmények közt szakítottunk nem biztos, hogy szeretnék vele újra találkozni, attól függetlenül, hogy sok szép emlékünk van/volt 4,5 év alatt. De furcsak, hogy mostanában sűrűn álmodok róla...
2015. máj. 10. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit álmodsz róla?

Megcsalt?

Van másotok?

2015. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyik álmomban ép az újra találkozásról álmodok, a másikról, hogy újra elkezdtünk járni es a szüleinél lakunk.

Egyikőnknek sincs jelenleg senkije, de mind kettőnknek volt egy rövidebb kapcsolata a 1,5 év alatt.

2015. máj. 10. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi bajatok egymással?
2015. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak karmaoldás, nyugi majd elmúlik. Én 6 év után is álmodok néha-néha a volt pasimmal. Annyira megundorodtam tőle, hogy még mindig az álmaimon keresztül tisztítanak. Amíg lesz benned kötelék iránta (akár pozitív akár negatív), lesznek vele álmaid.
2015. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi komolyabb bajom nincs vele, szerintem neki se velem csak voltak bántó dolgok annak idején. Én is megbántottam őt, ő is engem, utólag persze tudom nem úgy kellett volna akkoriban megválaszolnom neki stb.
2015. máj. 10. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ébredj fel 15 perccel hamarabb.
2015. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!