Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy álmom, olyan mint...

Volt egy álmom, olyan mint egy film lett volna. Van ilyen film?

Figyelt kérdés

Horror jellegű volt, 2 részben. Az első részben egy kislány szemszögéből láttam az esemenyeket. Volt neki egy anyukaja, akinek volt egy gyára, és készített magának egy férjet. Velem(a kislannyal) jól bánt az a robotpasas(a ferj), de az anyukam nagyon szomorúnak tűnt. Volt valami megnyitó, ahol a gyárat nyitották meg és bemutatták a robotpasast, aki éppen beszédet mondott a teremben és én is be akartam menni(a kislany), de az anyukam nem engedte, egyszerűen csak integetett a robotferjenek, becsukta az ajtot, kézen fogott engem(a kislanyt), és kimentünk a gyárból. Utána együtt néztük, ahogy felrobban az épület és a pasas felrepul és darabokra, vasakra hullik.

... O.O

A második részt rögtön ezután álmodtam. Felnőttem(a kislány aki az első álomban volt). Elmentem a gyárhoz, és felújítottam. Olyan nőket kezdtem el gyártani, mint az anyukám volt. Szőke hajú, vékony, magas, erős személyiségű robotokat. Jól is sikerültek, millioszamra gurultak a futoszalagrol. Aztán jött egy pasas, aki felvásárolta a gyárat, engem pedig alkalmazottnak vett fel(ez nem tudom hogy h lehet ha jól ment az üzlet akkor ez hogy lehetett xd). A fejébe vette, hogy egy tökéletes nőt fog készíteni a meglévő alapanyagból, kinezetbol. Még jó, hogy csak egyet készített, mert megvadult, és mindenkit meg akart ölni. Aztán innen már homályos a sztori, de valahogy összefogtam azzal a fickoval aztán együtt megöltük, felrobbantottuk.

Vajon EZ mi lehet? Nem tudom, hogy ez egy film, vagy régebben is álmodtam ilyet, mert tudtam az álomban, hogy mi lesz a végén, de most még sem emlékszem.


2017. máj. 22. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Erdekes alom, eleg valosagosnak tunik, nem hinnem h film, most lehet sokan fognak rohogni de nekem is vannak ilyen jovobeli almaim es tok olyan mintha egy mult lenne csak a jovoben. Regebben utana olvasgattam es talaltam olyan feltetelezeseket, hogy nincs ido es ter ezert ha valaki hisz a reinkarnacioban konnyen lehet hogy a jovobol jott vissza. Nem tudom. Sok erdekes dolog van a vilagban, de abban hiszek hogy ha egy alom ennyire elethu es mint jelenlevo szemely eled meg (vagy elem meg a sajat almaimban) akkor tuti nem csak egy bena agy krealmany, hiszen olyan mintha elnel egy eletet csak mas testben. Mindenesetre az ilyen almok nekem meg rejtelyek.
2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2017. máj. 22. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a film 2022-ben ment a mozikban.
2017. máj. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!