Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akar uzenni a halott...

Mit akar uzenni a halott nagymamam?

Figyelt kérdés
1 hete temettuk el a nagyit,tegnap ejjel vele almodtam,tudtam hogy halott,olyan volt mint egy szellem,egyszer ottvolt,aztan csak eltunt,aztan ujra felbukkant. Beszeltem is vele . Kerdeztem milyen neki ott hogy erzi magat? Es aztmondta hogy jo helyen van,nem faj mar semmije,es nagyon boldog a ferjevel,es nem akarnak visszajonni a foldre. Tobbmindent kerdeztem de nem mindenre akart valaszolni,volt hogy kerdeztem es hirtelen eltunt,aztan kerestem,szaladtam utana de mikor feluton voltam megint eltunt. Aztan leultem (valami erdoben voltunk) es megjelent melettem,volt nalam valami sult kolbasz,es aztmondta hogy menjek,assam ki a sirhelyet es tegyem oda mert o ehes es akar enni es mondtam hogy nem asom ki mert felek es nem szabad ilyesmit csinaljak. Errefel ramfordmedt hogy de igen assam csak ki nyugodtan mert nem lesz semmi baj ! Szerintetek mit akart uzenni nekem ezzel? :/ mit kene csinaljak? Vigyek ki a sirhoz egy olyan sultkolbaszt? :)) nem asom ki,csak eldugom oda a foldbe. Mit gondoltok? Vagy rossz otlet?
2017. máj. 24. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Vidd ki, attól senkinek nem lesz semmi baja.
2017. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 instantkave válasza:
0%
Keress fel egy pszichológust.
2017. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs szukseg ra.
2017. máj. 24. 15:22
 4/14 instantkave válasza:
21%
Persze, mert halott nagymamákhoz sült kolbászokkal rohangálni olyan baromi egészséges elmére vall.
2017. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat attol meg hogy ti nem hisztek benne,nem jelenti azt hogy en hulye vagyok es psichologusra van szuksegem.
2017. máj. 24. 16:21
 6/14 anonim válasza:
0%

Lexus maria


Nehogy kividd keress valakit egy semleges ismerőst aki nem számit ne rokont vagy közeli barátot vagy akár havert csak egy ismerőst akár utcárol és hivd meg ebédelni jól etesdmeg itasd meg ha esetleg a nagymamádnak volt kesvenc itala azt kiviheted a sírjához tölcsd ki egy pohárba és mielőtt innal belőle öncsd kb a felét a földre vag akár a sírra a lényeg hogy tiszteld meg a halottat azzal hogy iszol vele a kedvenc italábol mellesleg nem kell félned a nagyanyádtól a gond az hogy éhesen halt meg azért látogatottmeg csak gondolj bele életed utolso pillanatát szomjasan éhesen töltöd szörnyű lehetett

2017. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Elne feledgyem ha dohányzott a sírra egész nyugottan tehetsz egyszál meg gyujtott cigit ne szurd a sirra csak tedd oda azért nem árt ha oda figyelsz ne csinálj tüzet
2017. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"nem jelenti azt hogy en hulye vagyok"

Nem is állította senki, azért javasoltak (joggal a leírottjaid miatt!) pszichológust, nem pedig dilidokit.

ha sokáig így folytatod, arra lesz szükséged.

2017. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennek az álomnak az a jelentése, hogy ugyan nagyon hiányzik a nagymamád, de a lelke már nincs a Földön. Ez az álom egyfajta üzenet volt számodra, hogy minden rendben vele, próbáld elengedni. Az pedig hogy arra kért, áss egy sírhelyet, ez arra utalhat, hogy soha ne felejtsd el, mindig gondolj rá, ha jól esik, de abba bele kell törődnöd, még egyszer mondom, hogy a lelke már nincs köztetek. Az álmoknak mondanivalói vannak, nem kell véresen komolyan venni...
2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így dolgozta fel a tudatalattid a gyászt, és ehhez körített a trauma megélése miatt egy kevésbé reális képi szinezetet. Semmi több. Egyébként részvétem. :(
2017. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!