Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban szépnek...

Mit jelent ha álmomban szépnek, és boldognak látom magamat?

Figyelt kérdés

Arra nem emlekszem pontosan, hogy tukorbe neztem-e magam, vagy kivulrol lattam magamat szepnek, de inkabb itt azon volt a hangsully, hogy ki voltam virulva, simulva, szepen sminkelve (egyebkent mindennap sminkelem magam, de az almomban valahogy a smink is mas volt)

A maganeletem egyebkent egy kalap kaksi..



2017. máj. 31. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Elegedetlen vagy magaddal es szeretnel valtozni. Dr Kozepes Tibi phd alomfejtes
2017. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Vonzás Törvényében olvasott szerint ez pozitív. Ott tudatos álmodást is ajánlja a teremtésre. Ugyanis a gondolatokkal és elvárással megkezded vonzani az adott szituációt. Most a tudatalattid megmutatta mire vágysz. A helyedben többször felidézném az érzést, amit közben éreztél. (Ha érdekel, jobban utánanézel)
2017. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En a helyedben a vonzas torvenye es mas humbugok helyett tennek azert, hogy megvalosuljon az amire vagysz. Szal ertem en, hogy konnyebb a fogyasra gondolni mint dietazni vagy sportolni, de sokkal kevesbe effektiv. Ha nem tetszik a sminked, probalj ki masikat. Mosolyogj sokat attol is szebb leszel. Vagy gondolj arra, hogy mosolyogsz.


Ha maganeleti problemad van az ellen is tudsz tenni. Nem kell mindig a konnyebb utat valasztani.

2017. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mind 3 valaszban latok igazat! ☺ koszonom
2017. máj. 31. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A Vonzás Törvénye, csak "kikövezi" az utat. Attól még a cselekvés ugyanúgy kell, csak a különbség, hogy nem a jelenlegi nem kívánt helyzet hangulatában viselkedsz, hanem biztosan elérhető célként már a kezdetekben átérzed a megvalósult állapottal járó lelkesítő élményt. Úgy értelmezi, hogy ez a "vonzási pontod". Ezt fenntartva lényegesebb lendülettel lehet haladni.
2017. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehat a pozitiv hozzaallas lenyeges pont. Lenyugozo a vonzas torvenye lehet ezzel penzt keresni?
2017. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mit jelent ha álmomban szépnek, és boldognak látom magamat?"


Azt, hogy a képzelő erőd nagyon erős, ha már csúnya vagy mint a halál!

2017. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7/7 ki kell abransitsalak, egyaltalan nem vagyok csunya 😂 csak almomban teljesen meg voltam elegedve magammal.ki voltam simulva..
2017. jún. 2. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!