Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már nem szeretem, miért...

Már nem szeretem, miért álmodok mégis vele?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt egy barátom, de már szakítottunk, mert már nem szerettem. És mostanában nagyon sokszor benne van az álmomban, úgy mintha még mindig együtt lennénk...Én télleg nem érzek már iránta semmit, de akkor mért van?=/

Előre is köszi.


2010. máj. 17. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy nem zártad még le telyesen a kapcsolatot.Hogy szakitottál vele?
2010. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet igazság az elöttem szóló válaszában, vagy nem emlegeted te vagy barátaid sokat vagy ép létod nap mint nap?

Én rengeteget álmodok azzal a pasimmal, akivel 4 éve szakítottunk ráadásul azóta rég mással vagyok gyerekem van.

Nálam valószinüleg azért van ez, mert a párom féltékeny rá és elég sokat emlegtei.Pedig amióta szakítottunk, nem is láttam.

2010. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy szakítottunk, hogy felhívtam és megmondtam neki, hogy már csak úgy szeretem, mint barátot... De amúgy az osztályunkban szinte minden nap emlegetik...
2010. máj. 18. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett személyesen megmondani?Tudom hogy rossz kellemetlen stb. én sem vagyok egy nagyon közvetlen bátor valaki de telefonon szakítani..meddig voltatok együtt?
2010. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a volt barátod még szeret és valami módon még hatással vagytok egymásra.Szokták mondani hogy bizonyos emberek álmai összekapcsolódhatnak valamiképp.lehet hogy ő még szerette volna/szeretné ezt a kapcsolatot.
2010. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zárd le személyesen vele a kapcsolatoy.Pl.ülj le beszélni vele
2010. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!