Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, vérfarkas leszek? Hogyan lehet vérfarkassá változni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Minden teliholdkor be kell kenned egész tested kutyaszarban áztatott aludttejjel magad. 10 év múlva talán, TALÁN megvilágosodsz, hogy ez marhaság...
2017. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. válaszadó vagyok.

Az első mondat "magad" szava mintha ott sem lenne, vegyük úgy, oksa?

2017. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a kategóriában a trolloknak is több eszük van,mint a válaszadóknak..szóval kár meggyőzni őket

(hogy ezért mit fogok kapni :) )

2017. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten.
2017. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, kismillió helyen lehet vele találkozni filmekben és más regényekben, azt ne mondd, hogy nem jöttél még rá.

Meg kell harapjon egy vérfarkas, ennyi az egész.

Ennek az esélye nem sok, ezért ne is akarj erre hajtani.

Az álmod semmit sem jelent. Ezt álmodod és kész.

2017. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Eszem a vacsim olvasom ezt a viccet. Majdnem megfulladtam mikor ezt a kèrdèst megláttam. :D de mivel a narancsokat ugyanígy foglalkoztatja ez a kèrdès szerintem van rá mód, hiszen vèrnarancsok is vannak. :D bár a narancsok foghíján nehezen tudják egymást megharapni, de viszont magas folyadèktartalmuk miatt a hold hatással van rájuk viselkedèsükben.
2017. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ha valóban érdekel, írj privátot.
2017. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Első lépésben el kell távolítani a közeledből minden naptárt. Ha ugyanis folyton azt látod, hogy 2017-et írunk, lassan ráébredsz, hogy mekkora maszlagban hiszel.
2017. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz meg kell, hogy harapjon egy vérfarkas, de azt a való életben nem nagyon találsz. :D

Én igazán nyitott emberke vagyok, és általában sci-fit, vagy fantasy-t írok, de sajna, nem hit kérdése, ilyenek nincsenek.


Az álmod lehet, hogy a vágyad jelenítette meg, hogy át akarsz változni. (mondjuk, ebben az esetben, át kell gondolnom, hogy én miért álmodtam tegnap tarantullával) o.O

2017. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha akarod én simán át tudlak változtatni.

Ha érdekel írj.


Blogger.csaj@gmail.hu

2017. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!