Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a helyzet a vérfarkasokkal?...

Mi a helyzet a vérfarkasokkal? Léteznek? Válhatunk vérfarkassá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rengeteget hallottam már vérfarkasokról, mivel a szüleim egyik ismerőse valamilyen tudós, aki természetfeletti lények és tárgyak elemzésével foglalkozik. Tudom, hogy tőle kéne megkérdeznem, de félek, hogy elmondaná a szüleimnek, azt pedig nem szeretném. Ezért itt kérdezem meg, hátha valaki tud róluk valamit. Elvileg régen léteznek, sőt még kevesebb mint 30 évvel ezelőtt is volt egy hasonló eset, hogy egy 17 éves srác likantrópiában szenvedett és a vérfarkasléthez hasonló tüneteket észleltek nála. Nem kifejezetten a szőrösödésre gondolok, mert az tényleg lehet azért is, mert az ember igénytelen és nem szőrtelenít. :DD XD Inkább ennél komolyabb tünetekre gondolok, például fékezhetetlen, erős vérszomj, agresszív viselkedés, olyan tettek végrehajtása, amikre egy emberi lény semmilyen esetben sem lenne képes, stb. Gondolkodta azon, hogy ha tényleg léteztek vérfarkasok 30-50 évvel ezelőtt is, akkor most is lehet valami bennük, hiszen már 500 évvel ezelőtt kezdődtek ezek a legendák. Nem kifejezetten arra akarok kilyukadni, hogy vérfarkas akarok lenni (bár kipróbálnám, milyen ha lehetne), inkább csak nagyon érdekel a dolog. Szóval mellőzzétek a bunkó válaszokat, csak az írjon ide, akit szintén érdekel a téma!

2013. júl. 12. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A vérfarkasok az emberben rejlő állatias ösztönök metaforái, az extrém szőrösödéssel járó genetikai és hormonális betegségek csak adták alá a lovat, ahogy a veszettség és más, viselkedést befolyásoló betegségek is.
2013. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Egy nap talán a genetikai kutatások lehet, hogy majd el tudják érni azt, hogy az ember képes legyen átváltozni egy hasonló lénnyé és utána vissza.
2013. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
a gének furcsa dolgok. Lehet, hogy a tudomány csinál vmi hasonlót, mint amiket a filmekbe látunk , pl underworld.
2013. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha valóban van ilyen akkor a génekkel van vmi elváltozás!
2013. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Léteznek farkasemberek.

De ők egy "farkasember szindróma" nevű ritka betegségben szenvednek, amitől szőrösebbek lesznek mint egy átlag ember.


Keress rá a neten sok érdekes dolgot találhatsz róla.

2013. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Idejét se tudják, mikor kezdődtek ezek a legendák.. Érdekes, hogy a világ azon tájain ahol nincs farkas, ott is kaptak ezek a lények nevet. Japánban rókaember, az Amazonas körül pedig jaguárember, stb.
2013. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olvass utána a wargoknak.
2013. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 KMJ ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a tudós ismerősötöket, hátha tud valami ötletet, elméletet ezekre a vérfarkasokra, én is hiszek bennük és elméletem is van rá de ha lenne ilyen természettfeletti dolgokkal foglalkozó tudós ismerősöm aki ezekkel foglalkozik tuti megkérdezném, hogy úgy van e ahogy gondolom.

Engem sem hagynak nyugodni a vérfarkasok, olvastam pár történetet, nagyon megfogtak állandóan eszembe jutnak szóval én tuti megkérdezném a tudós ismerősömet a helyedben, a szüleimnek meg azt mondanám, hogy sokat hallok ezekről a lényekről és nem tudom hova tenni őket, ezért kiverni sem tudom őket a fejemből.

2013. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.
2013. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vér giliszta nem érdekel?
2013. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!