Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vallással...

Miért álmodok vallással kapcsolatos dolgokról, ha nem is gondolok ilyenekre soha és nem is vagyok vallásos?

Figyelt kérdés

Például tegnapelőtt valami olyasmit álmodtam, hogy visszamentem az időben, és kiválaszthattam, hogy Jézust vegyék e le a keresztről vagy a többi elítéltet. Jézust választottam egyébként, de mire levették, addigra meghalt és csupa vér volt és rátettek valami teknőt.

Vagy pl. tegnap éjjel az volt az álmomban, hogy az eredeti Kálvárián vagyok a családommal, da szerveztünk kirándulást.

Miért álmodok ilyeneket?

22/L


2017. jún. 15. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, hogy ezzel kapcsolatos műsort vagy filmet néztél, vagy pedig ismerőseidtől hallottál ilyesféle sztorikat, és ez megragadt benned.
2017. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!