Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem sikerül a tudatos álom?

Miért nem sikerül a tudatos álom?

Figyelt kérdés

Egyszer sikerült, de az spontán volt. Menekültem és rájöttem hogy ez egy álom, de még nem tudtam irányítani.

Ezt a valóság tesztek dolgot már 4 hónapja csinálom de semmi!!! Írok álom naplót is, meg minden... Más módon nem lehet? Pl, hanganyaggal?



2017. jún. 29. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a bibi pontosan? Nem megy a felismerés, vagy felismerés után felébredsz?
2017. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Lefekvés/elalvás előtt erősen arra koncentrálok, amiről álmodni szeretnék. Kellett nekem egy teljes év, mire megtanultam ily' módon teljesen irányítani az álmaimat.
2017. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom felismerni... Olyan mintha az agyam az álmomat, bármi ami benne van teljesen normálisnak gondolná. Egyszer megkérdezte magántőke álmomban hogy: Álmodom? De nem jöttem rá!
2017. jún. 30. 05:37
 4/6 A kérdező kommentje:
*megkérdeztem magamtól
2017. jún. 30. 05:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Álítsd be a telodat óránként, kivéve este.

Amikor jelez a telód, állítsd át a kóvetkező órára. Mialatt ezt csinálod számolj 10.9.8.7.6...visszafele. 1.Álmodban elakadsz a számolásban, mert nincs jelen a logikus agyféltekéd.

2. Gondolkozz visszafelé az esemênyekről, hol voltál 5 percel, 30, egy órával ezelőtt. Álmodban nem fogod tudni.

3. Amikor álítod a telefont, nézd a kezed, vigyáz mert a fixációval felébredsz, számold meg az újjad 5.4.3.2.1. úgy hogy rájuknêzel, ha valami szokatlan (homályosodás,számoláselakadás,kocsonyásodás...) akkor ép álmodol.

Max egy hét (sokkal hamarabb) ez az óránkénti ismétlés megjelenik álmodban is, és felismered, hogy épp álmodol.

Én gyerekkoromban játszottam 10 évesen, mert volt egy visszatérő álmom, bicajjal megyek s kutyák üldöznek. Nagyon féltem gyerekkênt a kutyáktól. Ez az üldözêst a valóságban is átêltem, azután álmodtam sokszor ezzel.

Azt gondoltam, hogy dőlhetek be ilyen sok alkalommal ennek az álomnak, miért nem ismerem fel. Megbeszéltem magammal, hogy engem többet nem ijesztenek meg. Így is volt. Sok álom volt, amikor spontán rájöttem, hogy álmodom. A legelső, amikor másodikos kissrác voltam, a menzán az ablaknál vártam a kaját. Gondoltam, mivel ez egy álom, ököllel beverem az ablakot. Fájdalmat nem éreztem, csak a hangot, ahogyan bereped, és a padlóra hull. Jó hangos volt.

Ha ezt a tudatos álmodás összejön, és gyakorlod, akkor ez a valóság (a te valóságod) sokkal, élőbb lesz, pszichedikus.

2017. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a logikai központ ki van kapcsolva álom alatt

Nálam is ez van :(

2017. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!