Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás. Hogyan?...

Tudatos álmodás. Hogyan? Veszélyes? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni tudatosan álmodni, és hallottam már praktikákat, hogy hogyan kell, de én egy olyan embertől szeretném hallani, akinek van tapasztalata hozzá. Lehet egyébként a tudatos álomnak bármilyen veszélye? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat? És szeretnék kérni tippeket és praktikákat, hogy hogyan lehet megtanulni tudatosan álmodni.

2017. jún. 18. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az álomnak nem az a lényege, hogy tudatos legyen.

Nem kell hobbi drogot csinál az ember szervezetéből.

2017. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont nem rég kommenteltem az egyik hasonló kérdést. Íme a komment : „Már gyerekkorom óta irányíton tudatosan az álmaimat, de nem mindig tudom. Nekem természetesen jött, nem tudom hogyan kell elsajátítani. Alapjáraton nagyon sokat foglalkozom a belsőmmel, az agyammal, az érzéseimmel, szerintem az első lépés, hogy érezd és értsd a saját tested, érzelmeidet, ki tudd és ki merd őket mondani, ha problémád van próbáld meg a lehető legtisztább módon magadnak megmagyarázni.”
2017. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszélye nincs. Alvásparalízisbe kell hoznod magad, és ott megtervezni az álmot. Baj akkor van, ha elkezdesz félni, mert azt már nehezen fordítod vissza az általa keltett hallucinációk miatt. Ha ez van levegőt visszatartani, az gyorsan felkelt
2017. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!