Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy almodjak olyat amit akarok?

Hogy almodjak olyat amit akarok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj elalvás előtt arra amiről álmodni akarsz, részletesen és sokáig.

Nekem néha beválik, ha van egy téma amin kattog az agyam akkor azt valahogy sikerülni szokott beleszőni az álmomba:D

2017. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold a tudatos álmodást.
2017. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodás nem ezt jelenti:)
2017. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 A tudatos álmodással irányíthatod az álmodat. Ergo azt álmodhatsz, amit akarsz. Nézz utána.
2017. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod a legjobban ezt elérni ha fullra kifárasztod magad és már karikás szemmel alig birsz fellenni, majd már csukot szemel szinte elalszol akkor kezdj el gondolkodni:'D, ez 100% hogy bejön :o, ami durva benne hogy full valóságosnak is megélheted.
2017. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Ha jól tudom a tudatos álmodásnál tudja hogy csak álmodik, így alakíthatja az álmát amikor benne van.

De nem tudja vele befolyásolni elalvás előtt hogy milyen témáról fog álmodni, nem?

2017. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vágyj rá, v. Félj tőle, és nyomd el.

Nagyon sok gondolat fut át rajtunk embereken ébrenlétünk során, a legtöbbet észre sem veszük, ezek jönnek elő az álmokban.

Én hat éve féltem, hogy elkések a munkahelyről, és mindig ilyet álmodtam.

Amikor nem cigiztem, leszokási terveim voltak, álmomban cigiztem, de ez sem vágyálom volt, hanem félelem, hogy megszegem az önmagamnak tett igéretet, mert álmomban csalódott voltam emiatt.

2017. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!