Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt mostanában,...

Miért álmodom azt mostanában, hogy meghal az apukám?

Figyelt kérdés

Már kétszer is ezt álmondtam, és a nővérem is mondta, hogy ő is azt álmodta, hogy meghal az apukánk.


Én múlt héten azt álmodtam, hogy a kórházba beviszik, és ott veszti életét, ma pedig azt, hogy amikor suliból hazaérek, akkor azzal fogadnak, hogy meghalt.


Mindkét álmomnál sírva keltem fel.


(Egyébként súlyos beteg is, és félek, hogy tényleg bekövetkezik)


2017. júl. 6. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna oda a végére, az lett volna az első kérdésem, hogy ugye igazából sem egészséges, hanem valami baja van?

Azért álmodod ezt, mert aggódsz érte, és ez jár a fejedben. A nővérednél ugyanez.

Az álmoknak NINCS jelentésük. Azt álmodod, ami a tudatodban van, amivel foglalkozol fejben, akár tudat alatt is.

2017. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mar bocs kedves elso, de az almoknak vam jelentesuk, iszonyat sok fajta alom van, nem csak szimpla alom. Ahany ember, annyi szokas. Ezt ugy latszik meg nem hallottad.

De igen, a kerdezo azert almodja ezeket,mert aggodik az edeaapjaert es azert, mert elveszitheti ot, ez teljesen normalis, ennek plusz jelentese nincs.

Ha nem lenne beteg az edesapad es hasonlot almodnal sem azt jelentene hogy eltavozik.

Mielobbi jobbulast neki.

2017. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: gyakorlatilag te is megmagyaráztad, hogy nincs jelentése.
2017. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En a halala elott kb 4 napig almodtam azt, hogy meghal. Es hirtelen, elojel nelkul meg is tortent.. nem hiszi el soha senki, de en ateltem. Kicsi gyerek voltam meg, emlekszem milyen duhos voltam, hogy tudtam mi fog tortenni es nem tettem semmit. A szive miatt hunyt el, ha hamarabb kiert volna a mento, vagy hamarabb orvoshoz megy, akkor meg elne.
2020. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!