Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mostanában,...

Miért álmodom mostanában, hogy valaki vagy valami figyel?

Figyelt kérdés

Egyik álmomban, a szomszéd háza falán volt egy lyuk, ami egy fekete függönnyel volt elzárva, és a függönyből egy piros üvegű távcső állt ki ami néha megmozdult, szembe nézett velem az ablakon keresztül stb, aztán elmondtam apámnak, és egy létrán felmásztam megnézni közelebbről, de akkor rám sem hederített, csak nézett előre, de éreztem, hogy "ott van".

A másik álmomban, az állam törvénybe foglalta, hogy be kell kamerázni a házakat. De ezek nem fix kamerák voltak,

hanem előjöttek. Pl az egyik a szobámban, a szekrényajtón bújt ki, szétnézett, aztán visszahúzódott. Kellemetlen volt, ezért kimentem egészen a kert végére, ahol szintén kibújt egy a sarokban a kupacból és a szemembe nézett(kupac = zöldséghéjak, levelek, kutyagumi, lenyírt fű, föld és hasonlók). A kamerák gömbölyűek voltak, mint egy webkamera, és szürkés színűek. Fekete karokra voltak rögzítve.


Ez jelenthet valamit?



2015. dec. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az agyad arról adhat jelet hogy eleged van már belőle hogy valaminek, valakinek folyton meg kell felelned és így ezen keresztül jön ki. Hogy megfigyelve tartanak. Nem vagy szabad. Gondolom én....nem értek álomfejtéshez :/
2015. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha ilyeneket álmodsz.Manapság lassan az embernek a seggébe is kamerát fognak rakni.Na, az én szekrényem alul bújna ki, az többet nem látna semmit.
2015. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Múltkor én is alig tudtam visszanyomni a kefél a gugli műholdját a budin. Durva volt...
2015. dec. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!