Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nyaralni mentünk anyukámmal és nevelőapukámmal. Út közben (autóval voltunk) Nevelőapukám meglátott néhány ismerőst, és vagánykodni kezdett azzal, ahogyan vezet. Az autónkból valahogyan egy vonat lett, lakásként berendezve, akár egy lakókocsi vagy nem is tudom. És egy helyen, ahol tilos volt jobbra kanyarodni, menőségből lekanyarodott. Mondtam neki, hogy szerintem a sínek nincsenek arrafelé befejezve, de azt mondta ne aggódjak. Az utolsó kanyar is túl gyorsnak éreztem, féltem, hogy nem tud időben megállni. Megláttuk, hogy a síneknek egy emelkedőn van vége, befékezett. Felcsúsztunk az emelkedőre, a vonat orra túllógott rajta, de nem volt annyira vészes. És a vonat orra szélén lógtam, egy gumis övszerű dolog tartott, de a kis emelkedő miatt nagyon magasnak éreztem. A vonat ablaka felé lendültem, arra kértem édesanyámat, hogy húzzon be az ablakon. Nem ment, de találtam magam mellett egy gumis valamit, amibe megkapaszkodtam, és mivel gumis volt, szép lassan leeresztett a földre, a szüleim addigra lenn voltak már. Senkinek semmi baja nem lett, és én elkezdtem pánikolni, hogy a bőröndöm és az új telefonom fenn van a vonatban, és nekem abban van az életem. Nevelőapukám azt mondta, a szakemberek csak másnap mennek fel, de felvihetnek engem is, és megkereshetem a telefont + lehozzák a bőröndöt, ha a vonat fel nem robban. De mindezt teljesen nyugodtan.

Na tehát, a valóságban holnap indulunk tényleg nyaralni, és aggódom, ez lehetett valami rossz előjel? Vagy épphogy jót jelent?



2017. júl. 7. 15:51
 1/2 thoomas26 ***** válasza:
Inkább egy fajta félelmed felszínre törése. Csak aggódsz - akár tudat alatt -, hogy minden rendben lesz-e majd a nyaraláson. A körülményeket pedig a mindabból vágta össze a tudatod az álmodban, némi fantáziával keverve, amit valaha láttál, tapasztaltál, még ha most tudatosan nem is emlékszel rá. Természetesen nem kizárt, hogy egy figyelmeztetés lenne mindez, de én az előbbit tartom valószínűnek. Óvatosan vezessetek és vigyázzatok magatokra, ami egyéb esetben is javasolt, és túlságosan ne görcsölj az álmodon; ha csak az aggódásod miatt volt, akkor azért ne, ha pedig figyelmeztetni akart, akkor pedig még hálás is lehetsz érte.
2017. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs szoros kapcsolata a nyaralásoddal. Nem hordoz előjelet arra.


Inkább azt mondja nekem, hogy az életutadban döntési lehetőségek jönnek. Amiket érdemes lesz megbeszélned tekintélyes emberekkel, mert jó tanácsokkal szolgálhatnak neked. De a döntést te hozd meg, sőt olyan válaszokat is adhatsz amiket ők nem is vetnek fel mint választási lehetőség.

Például:

A iskola, B iskola, C iskola. De van még D-E-F iskola is ahova lehet menni tanulni. De ezt neked kell kitalálnod, mert ők csak ABC-ben látnak válaszokat.

2017. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!