Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak van valami...

Ennek az álomnak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 12 éves fiú vagyok de nagy növésű ránézésre 13 ,14

És volt ma egy olyan álmom amiben megismerkedtem egy helyes német

Lánnyal, (mert németországban éltem) jól elbeszélgettünk, össze is bujtunk ;) de valamiért nem tudott "elérhetőséget" adni.

Ennek lehet valami jelentése hogy ezzel a lánnyal megismerkedek valaha?


2017. júl. 8. 06:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Németországban voltam a családommal, egy buszmegállón
2017. júl. 8. 06:40
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nincs jelentősége . Biztos csak a tudat alattid vágya az álmodban . Van hogy az ember nem tudja azt álmodni amit akar hanem a tudat alattid kitalál egy másik életet. Elmondom mi az amit sokan nem tudnak és ezért tudatlan az emberiség. Az álmaink gondolati teremtő erejükkel összekapcsolódnak a vágyainkkal és a tudatalattink közös mechanizmusával. Az álom az nem csak egy álom lehet hanem amikpr elalszunk a lélek egy ideig elhagyja a testet és reggelre visszatérünk a testünkbe. Ez azért van mert az asztrál sík ami az álmaink történnek. Mondom sokan nem tudják.ezt mert nem hisz az emberiség több létformába az univerzumban, sem a lélekvándorlásban sem pedig az álmaink kalandjairól hogy valóban mit takar. Egy olyan korlátolt anyagi világban élünk ahol a 3 Dimenzió azaz a meg fogható valoság az anyag a test körülményei vannak és a másik viág a szellem sík a léleksík maga . Nem kell előre félni a haláltól kedvesem mert anYag nélkül örökké élünk szellemben és amikor megtapasztalunk mindent akkor vagyunk beljebb a saját lelkünk egyensúlyába. Persze ha te gondolat erejével teremteni akarsz és ami történt abban az álomban amit te megálmodtál akkor manofesztálhatod csak anyagi világban nehéz úton módon fogod kapni és akkor amikor nem a legjobban várod hanem csak majd az öledbe pottyan valami kaland.
2017. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én hiszek a kűlvilágban látok picit a 4.dik dimenzióban.

Hát sajnáltam mert én szoktam deja vut érezni de ez amúgy is más.

Hát lehet hogy azért van mert nem vilt rendes barátnőm gondolom azért.

2017. júl. 8. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami érdekes hogy én 18 éves vagyok szakmával a kezembe, és mikor húgomat vittem átiratni másik általánosba megkérdezték hogy én nem e akarok, a strandon megkérdezik hogy elmúltam e 14, amibe az a rohadt fura hogy 15 éves koromba már a sört, pálinkát bárhol kikaptam :'D
2017. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó ;)
2017. júl. 8. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

éhes makkal disznókat álmodsz. Ezt jelenti!


Sőt készülj fel, mert elég meredek dolgok következnek veled most.

Olyan magas lesz a hormonszinted és olyan kiegyensúlyozottlan lesz a hormonháztartásod hogy falnak mész tőle!

Ha egy normál felnőtt egyik reggel a tizenéves hormonháztartásával ébredne fel akkor estére biztosan a zártosztályon lenne. Annyira kemény.

De nagyon nagy buli!

2017. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok
2017. júl. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!