Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentősége ennek...

Van valami jelentősége ennek a furcsa tulipános álomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsát álmodtam. A nagyim kertjében voltam, ahol a valóságban fák, eprek, málnás és zöldséges van. És persze tulipánok. Az álmomban csak tulipánok szerepeltek, de mindenütt. Naplemente volt, az ég narancssárga. A tulipánok között azok a szokványos piros és sárga tulipánok. Ami érdekes, hogy sokkal nagyobbak voltak a tulipánok, mint igaziból, valamelyik kicsit nagyobb, valamelyik majdnem akkora, mint én. Némelyik narancssárga volt, vagy tudjátok mint a valóságban a piros és a sárga keveréke, csíkosak. Ami érdekes, hogy nem voltak csúnya virágok, de mind hervadt állapotban volt, mint ami nem kap elég vizet, vagy a nap kiégette a szirmait. Az álom kb 10 percig tarthatott, de egy idő után felbukkantak fekete szirmú virágok, vagy olyanok, amikben a fekete mellett van egy kis piros. És úgy emlékszek ezek a virágok domináltak, nem voltak olyan csúnyák, a végén s sárga virágok egy helyen voltak és nagyon csúnyákká és hervadttá váltak. Szerintem ennek kell lennie valami jelentőségnek, mert erre az álmomra tisztán emlékszek. És bár ez a virágos álom szépnek hangzik, de nagyon rosszul éreztem magamat álmodás közben és miután felkeltem, nagyon nagy melankólikus hangulat kerített hatalmába.

2016. ápr. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álomfejtő szerint

Szép, ápolt kert: tiszta lelkiismeret, jó kapcsolatteremtési készség. Elhanyagolt, gazos kert: családi szégyen; egy közeli hozzátartozó neked nagyon nem tetszőviselkedése, amit Te szégyellsz.

Hervadt virág: csalódás.

Ebből hátha kiderül valami.

2016. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon rosszra gondoltam az elején, a kert egyébként gazos volt és ilyen virágokkal voltak tele. Meg a fekete virágokról és a naplementéről és rosszat vártam. Azt hittem az elmúlással kapcsolatos. Én azért tulajdonítok nagy jelentőséget az álomnak, mert nagyon valóságosnak tűnt. És semmi másra nem emlékszek és olyan rossz volt, hogy felébredtem rá. Igen egyébként mindegyik virág hervadóban volt és úgy emlékszek, hogy bár naplemente volt, nagyon izzó narancssárga, száraz volt és nagy hűség.
2016. ápr. 30. 14:21
 3/3 A kérdező kommentje:
*hőség.:)
2016. ápr. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!