Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom ahol...

Mit jelenthet az az álom ahol a párom ex barátnőjét láttam?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy anyosomék sokat emlegették/emlegetik volt mikor a párom apukája párszor a csaj nevén szolított engem "véletlenűl". meg már volt mikor a párom is egyszer a nevén hívott engem egy családi ebédelés közben. mai napig vannak képek a párom tesojának a csajról.! nagyon szerették azt a lányt. Az álmomban az volt hogy azt láttam hogy a tesóm barátnőjével beszélget és feltűnően jo kedvük van de az álmomban is együtt voltam a párommal. vajon miert almodthattam vele?
2017. júl. 10. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert sokszor előjön ébren, és az álom segít a lelki feldolgozásban.
2017. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az álom semmit, a többi meg... Necces, de te tudod.
2017. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy. Zavar hogy a család jobban kedvelte a másik nőt.
2017. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Féltékenységet. De ne aggódj. Az EX-ével szeretni fogják egymást. 😏
2017. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
féltékeny nem vagyok soha nem is voltam senkire!! az igaz hogy zavar hogy "jobban szerették". a párommal van egy közös babánk ezért nem értem mit keres az álmomban az ex csaj. 🤔
2017. júl. 11. 10:11
 6/6 anonim válasza:

Bizonytalanság magaddal szemben. Főleg ilyen helyzetekben az ember akaratlanul is hasonlítja magát az előzőkhöz, főleg ha jelen van valamilyen szinten. Én sem tudom ezt kikerülni, én is álmodok róla, pedig nem beszélnek már egymással meg semmi. Csak túl mély volt a kapcsolat közöttük, sok mindenben előjön, mert sokáig voltak együtt és ez lelkileg felkavar.

Pedig tudom, hogy engem szeret, őt már nem. Hiszen OKKAL lett vége. Nekünk is van gyerekünk. Szeretjük egymást. De az ember védi azt, ami az övé.


Nekem egyértelmű, hogy az önbizalomhiányom miatt foglalkozom az ex-szel. Mármint tudatalatti szinten. Nem agyalok rajta, csak néha előjön.

2017. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!